Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

3 Temmuz 2024’te zorlukların üstesinden gelecek 3 burç

3 Temmuz 2024’te zorlukların üstesinden gelecek 3 burç

3 Temmuz Çarşamba, üç burcu, yapmak istemeyebilecekleri bir şeyi kabul etmek zorunda kaldıkları garip bir duruma sokuyor. Bu günün zor yönleri var ve astroloji bize Ay’ın Satürn karesindeki “zorlu” geçişi sırasında bu zorlukları görmezden gelemeyeceğimizi gösteriyor.

Yılın “bir araya gelip parti yapma” havasında olmamız gerektiğini hissettiğimiz o tuhaf zamanı, ancak bu üç burç bu tür bir kutlamaya hazır olmayacak. Aslında bazılarımızın çalışması gerekebilir, bazılarımız ise “parti yapmak” istemeyebilir. Dünya “parti” diyor ve bizim tek isteğimiz uyumak. Eh, olur.

Buradaki zorluk, çevremizden memnun kalmamamıza neden olacak bir şeye katılmak veya kendini adamak yerine zarif bir şekilde teslim olmaktır. Eğer gerçekten “hayır” hissediyorsak, “hayır” demenin bir sakıncası yoktur. Ay-Satürn karesi sırasında, eğer incelik ve nezaketle davranırsak, temelde her şeyi kimseye hakaret etmeden yapabileceğimizi göreceğiz.

İlgili: İki şanslı burç, 3 Temmuz 2024’te maddi bolluk alacak

Zor olabilir ama 3 Temmuz 2024’te üç burç hayatın zorluklarının üstesinden gelecek.

1. Boğa

Gambar Pastel Stüdyosu, Plexa Stüdyosu 6 | Canva Pro

Boğa, bir zorlukla karşılaştığında, o zorluğun üstesinden gelmek için gerekli adımları ilk atan sen olursun, çünkü ne olursa olsun yenilmezsin. Engelleri aşmak sizin doğanızda var. 3 Temmuz’da Ay-Satürn karesi sizi özellikle tuhaf bir durumla karşı karşıya getirdiğinde, kesinlikle bunun üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız.

Size yakışan, belirgin pozitif enerjinizdir. Elbette kötü anlarınız olsa da bu sizin için her zaman böyle olmuştur. Boğa burcunun özelliği, zorlukları engel olarak görmemenizdir. Bunlar sadece zorluklar ve büyük şeyler. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsanız, istediğiniz gibi üstesinden gelebilirsiniz.

Ay-Satürn karesi bunun hukukla ya da adil bulmadığınız kurallarla ilgili olabileceği fikrini gündeme getiriyor. Bir dereceye kadar taviz vermek zorunda kalacak olsanız da rotayı düzeltmenin bir yolunu bulacaksınız. Bu günden, yaptığınız işten memnun kalmak dışında hiçbir şey hissetmeyeceksiniz, o yüzden emin olun. Üstesinden geleceksin.

READ  Walt Disney World 2025 için değişiklik ve tavizleri duyurdu

İlgili: Her burç için Temmuz 2024’ün en şanssız günü

2. Kanser

Gambar Pastel Stüdyosu, Plexa Stüdyosu 6 | Canva Pro

Parti henüz başlamadı ama sen bunu aslında düşünmen gerektiğini düşündüğün şekilde hissetmiyorsun. Bu sizi kendinizle çelişkiye düşürür. Ay’ın Satürn’le kare açısı sırasında bu, geçişin gücüne verilen tipik bir tepkidir. 3 Temmuz Çarşamba günü sosyal açıdan kendinizi biraz düşmanca hissedeceğiniz için evde kalmak isteyeceksiniz.

Bu kötü bir şey değil, ancak hiçbir ilginizin olmasını istemediğiniz bir şeye bulaşmanız gerektiği fikrine kapılırsanız bu yalnızca olumsuz bir deneyim olur. Kalabalıktan pek hoşlanmıyorsun. Bu çok önemli değil ama buradaki tek gerçek zorluk, hissettiğiniz gibi hissetmenize izin vermektir.

Bunu bilmek gerçeği fark etmenizi sağlayan şeydir, Yengeç. Ay-Satürn karesi sayesinde yalnız kalma ve ilginizi çekmeyen bir şeye bağlanmama kararınızla özdeşleşebileceksiniz. Eğer sadece bir aptal gibi yatakta uzanmak istiyorsan, barbeküye katılmayan “kişi” olmanda sorun yok. Rol yapmak iyidir, o yüzden rol yapmana izin ver. Yapmak istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda olduğunuz fikrinin üzerine çıkın.

İlgili: Her Çin burcu için Temmuz 2024’ün en şanssız günü

3. Aslan

Gambar Pastel Stüdyosu, Plexa Stüdyosu 6 | Canva Pro

3 Temmuz’da Ay’ın Satürn’e kare geçişi sırasında, yarının getirecekleri için yeterli olmadığınızı tüm ciddiyetle anlayacaksınız. Ve kendinize karşı dürüst olursanız, bu tür şeylerden sıkıldığınızı hissedecek ve bir gün izin alıp bu günü bir arkadaşınızla veya aile üyenizle geçirmek isteyeceksiniz. Zorluk, korku dolu bir beklentiyle doldurulmamalıdır.

Bu günü şu anda yaşamıyorsun Leo. Sadece yarını düşünüyorsun ve bu gerçekten enerjini tüketiyor. Buradaki asıl zorluk, enerjinizi ve iyimserliğinizi yeniden kazanmaktır, ancak çok yakında başarıya ulaşacaksınız. Satürn’ün enerjisi size her şeyin, hatta şüphenin, korkunun, kaygının bile bir sonu olduğunu gösterir.

O yüzden bırak gitsin ve bu günün tadını çıkar Leo. Hayatınız boyunca mevcut olun ve ne olacağı konusunda endişelenmeyin. Kendiniz için kurduğunuz iç karartıcı zihinsel senaryoların üstesinden gelin. Sadece derin bir nefes alın ve her şeyin yolunda olduğunu ve endişelenmenize gerek olmadığını bilin.

READ  New Empire gişe devi oluyor

İlgili: Evrenin Temmuz 2024’te deneyimleyeceği 3 burç

Yakut Miranda Değişimler Kitabı, Tarot, Runes ve Astrolojiyi yorumlar. Özel okumalar sunuyor ve 20 yılı aşkın süredir sezgisel bir okuyucu olarak çalışıyor.