Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Katy Perry’nin ‘Walking On Air’ şarkısını yazan İsveçli model ve şarkıcı Camila Lerth Segura, üç ay boyunca ortadan kaybolduktan sonra canlı bulundu – Güncelleme

Katy Perry’nin ‘Walking On Air’ şarkısını yazan İsveçli model ve şarkıcı Camila Lerth Segura, üç ay boyunca ortadan kaybolduktan sonra canlı bulundu – Güncelleme

güncellemek için: Üç ay boyunca ortadan kaybolan Camela Leierth-Segura, canlı ve güvende bulundu. Katy Perry’nin “Walking On Air” şarkısının söz yazarı İsveçli model ve şarkıcının arkadaşı Cecilia Vos, onun Kaliforniya’da bulunduğunu doğruladı.

Foss’un Instagram Hikayeleri’ndeki gönderide, “Son üç aydır kayıp olan arkadaşım Camila’nın dün bulunduğunu hepinize bildirmek istedim.” yazıyordu. “Ailesi mahremiyet istedi ve hiçbir ayrıntıyı paylaşamam ama o artık güvende. Onu aramaya yardım eden ve hikayesini paylaşan herkese ve onu bulmakta harika bir iş çıkaran Beverly Hills Polis Departmanına teşekkür ederiz. ”

Daha önce (16 Ağustos): Camela Leierth-Segura’nın arkadaşları, Katy Perry’nin “Walking On Air” şarkısını birlikte yazmasıyla tanınan şarkıcı, söz yazarı ve bazen de model hakkında bilgi yaymaya çalışıyor. Kaliforniya Başsavcısı Rob Bonetta’nın ofisi tarafından yayınlanan kayıp kişiler raporuna göre, İsveç doğumlu müzisyen en son 29 Haziran’da görüldü.

Arkadaşı Liz Montgomery Aşağıdaki itirazı gönderdim Instagram’da: “Camela Leierth Segura adını da kullanabilen sevgili dostumuz ve kız kardeşimiz Camela Leierth’in nerede olduğuna dair çaresizce bilgi arıyoruz. Camela 29 Haziran’dan beri kayıp ve bilinen son irtibatı Beverly Hills, California’daydı. .

Montgomery şöyle devam ediyor: “Güvenliğinden son derece endişeliyiz ve tüm çabalarımıza rağmen yerel yetkililer onun yerini tespit edemedi.” Gönderide her türlü bilginin [email protected] “veya polise veya bana e-posta ile gönderilmesi” isteniyor.

Montgomery KABC’ye anlattı Learth’in kız kardeşi onu aradı ve şarkıcıyı görüp görmediğini sordu. Montgomery daha sonra Beverly Hills Polisine kayıp şahıs raporu sundu. Learth’in ev sahibi, yakın zamanda tahliye edildiğini basına söyledi ve arkadaşları ve komşuları onun kirayı ödemekte zorlandığını belirtti.

“Walking on Air” Perry, Lerth, Klas Hollande, Max Martin ve Adam Baptistand tarafından birlikte yazılmıştır. 90’ların EuroVision havasını taşıyan derin bir house ve disco melodisi olarak tanımlanan şarkı, Perry’nin dördüncü stüdyo albümünün ikinci single’ıydı. Prizma. Ekim 2013’te Billboard Hot 100 listesine 34 numaradan giriş yaptı ve Billboard Hot Digital Songs listesine sekiz numaradan giriş yaptı.

READ  Kyle Marissa Roth öldü: TikTok yıldızı 36 yaşındaydı

Aşağıda Leierth’in “So Sad” şarkısının videosunu izleyin.