Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Kayıplar Ülkesi”nden Marty Kroft ve H.R. Poffenstoff öldü.

“Kayıplar Ülkesi”nden Marty Kroft ve H.R. Poffenstoff öldü.

Kardeşi Sid ile birlikte bir dizi başka çocuk şovu hazırlayan Marty Kroft, HR Pofnstoff, Sigmund ve deniz canavarlarıVe Kayıp arazi86 yaşında vefat etti. Gazetecilere yaptığı açıklamada, nedeninin böbrek yetmezliği olduğunu söyledi.

Croft ayrıca aralarında A listesindeki ünlülerin yer aldığı bir dizi prime-time yetişkin şovunun ortak yapımcılığını da üstlendi. Donnie ve Mary Osmond kardeşlerle birlikte, Pryor’un yeri Richard Pryor ve Barbara Mandrell ve Mandrell Kardeşler.

Kanada doğumlu kuklacıların oğulları olan Croft kardeşler, ailenin ayak izlerini takip ederek Kaliforniya’daki yetişkinler için gürültülü bir kukla gösterisi geliştirdiler.

Kendilerinden kostüm tasarlamaları istenince televizyona girdiler Banana Macera Saatini Bölüyor. Bunu 1970 Cumartesi sabahı gösterisi izledi. HR Pofnstoffbir ejderhanın şehrin belediye başkanı olduğu bir adada geçiyor.

Marty bir keresinde “Biz her çocuğun zihnini yozlaştırdık” demişti. Hollywood Muhabiri. “Bir Croft görünümü var; renkler. Bir üstünlük var. Disney’in bir üstünlüğü yok.”

Sid’in yaratıcı deha ve Marty’nin ise operasyonun iş beyni olarak görüldüğü ikili, aynı zamanda bir eğlence parkı ve gezici canlı gösteriler de yarattı. Son prodüksiyonları 2015’teki Nickelodeon gösterisiydi.

Syed, ölümünden sonra Instagram’da Marty’ye saygı duruşunda bulundu:

“Küçük kardeşimi kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Hepinizin onun için dünyalara bedel olduğunuzu biliyorum. Bütün bunların gerçekleşmesini sağlayan sizsiniz. Bunca yıldır yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Sevgiler efendim.”

READ  İşte HBO Max'in düzinelerce film ve dizi çekmesinin nedeni