Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drew McIntyre’ın WWE Survivor Series’in ana etkinliğinden sonra ringden ayrıldığı bildirildi

Drew McIntyre’ın WWE Survivor Series’in ana etkinliğinden sonra ringden ayrıldığı bildirildi

WWE Survivor Series’in sonuçlanması, CM Punk’ın Chicago’daki gürültülü kalabalığın önünde tartışmalı geri dönüşü ve şirketteki neredeyse on yıllık yokluğu sona erdirmesiyle yakın zamandaki en kaotik haberlerden bazılarını üretti. WarGames’teki eğlenceli bir ana etkinliğin ardından,

Pek çok hayran Punk’ın geri dönmesinden heyecan duysa da gecenin sonunda pek iyi durumda olmayan kişinin Drew McIntyre olduğu bildirildi. buna göre PWinsiderEski dünya şampiyonu, ana karşılaşmanın hemen ardından ringden ve kulisten çıktı, ardından soyunma odasının kapısını kapattı ve Allstate Arena’yı kapüşonlu bir kapüşonluyla hemen terk etti. Raporda, McIntyre’ın hayal kırıklığının yüksek ve net olduğu, olaydan sonra birçok konuşmaya yol açtığı belirtildi ancak neden bu şekilde tepki verdiğine dair net bir neden bulunmadığı ve ringden çıkışının Punk’ın büyük girişinden önce gerçekleştiği belirtildi.

المؤدي الآخر الذي شارك في مباراة WarGames والذي كان غاضبًا بشكل واضح مع توقف بث سلسلة Survivor هو Seth Rollins، الذي شوهد وهو يقلب Punk ويتم تقييده من قبل الأمن وثنائي تعليق WWE المكون من Corey Graves وMichael Cole في العديد من مقاطع الفيديو التي التقطها المعجبون على وسائل sosyal ağ.

Bu noktada Rollins’in hikayeye tepki gösterip göstermediği bilinmiyor çünkü şu anki WWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonu, Punk’a olan duygularını yıllar boyunca halka açık forumlarda duyurmuştu.

READ  Dolly Parton, Kate Middleton'un çay davetini geri çevirmek zorunda kaldı ve şaka yaptı: 'Rock albümümü tanıtmayacaktı'