Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaynak – Patriots, RB Ramondre Stevenson 4 yıllık, 36 milyon dolarlık anlaşmaya vardı

Kaynak – Patriots, RB Ramondre Stevenson 4 yıllık, 36 milyon dolarlık anlaşmaya vardı

FOXBOROUGH, Mass. – Geriye koşan Ramondre Stephenson, bu ayın başlarında New England Patriots ile sözleşme uzatmasının “oldukça yakın” olduğunu düşündüğünü ve sahada sık sık yaptığı gibi anlaşmayı kale çizgisinin üzerine çıkardığını söyledi.

Perşembe günü ESPN’den Adam Schefter’e konuşan bir kaynak, Stevenson’ın takımla 17 milyon doları tamamen garanti olmak üzere 36 milyon dolarlık dört yıllık sözleşme uzatması konusunda anlaşmaya vardığını söyledi.

Bu gerginlik, oyuncu personelinin birinci yıl başkan yardımcısı Elliot Wolf ve birinci yıl baş antrenörü Jerrod Mayo yönetimindeki Patriots’un offseason’un teması olmaya devam ediyor. Wolf, Patriots’un “taslak ve geliştirme” ekibi olarak bilinmek istediğini söyledi.

Stevenson, Patriots’a 2021’de Oklahoma dışından dördüncü turda seçilmişti. 41 NFL maçında, 14 gol atarak 499 atışta toplam 2.265 yardaya ulaştı. Aynı zamanda 782 yarda için 121 resepsiyon ve bir touchdown ile pas koşucusu olarak da üretkendi.

2024 sezonu için 3.116 milyon dolarlık taban maaşı da içeren, imzaladığı dört yıllık çaylak sözleşmesinin son yılına giriyordu.

READ  March Madness Canlı Güncellemeleri: Tennessee vs. Dük Puanı; 2023 NCAA Turnuvasının Son Sınıfı

Mayo, iki hafta önce takımın zorunlu mini kampında “Onun ligdeki en iyi beklerden biri olduğunu düşünüyorum, buna hiç şüphe yok” dedi. “Bu sezon neler yapacağını görmek beni heyecanlandırıyor ve bakın, aldığı her şeyi alıyor.”

Bu, Stephenson’ın arka arkaya Patriots’un kaptanı olmasının planlandığı üçüncü sezona işaret ediyor; bu kez birinci yıl hücum koordinatörü Alex Van Pelt’in yönetimi altında, Stephenson bu sezon çalışmak için zaman harcadığını söylediği geniş kapsamlı koşular yapmayı planlıyor. Bu sürecin bir parçası olarak Stephenson, Van Pelt’in önceki dört sezonu Cleveland’ın koçluk kadrosunda geçirdiği için Browns’un Nick Chubb’a geri koştuğu filmi izlediğini aktardı.

İki hafta önce, “Onun savunmanın her yerinde koştuğunu, yan hakemlerin doğru yolda olduğunu görünce her şey bir arada iyi görünüyor” dedi. “Umarım bu yıl bunu başarabiliriz.”

1,80 boyunda ve 227 kilo olan Stevenson, beslenmeye daha sıkı odaklanılmasının bir sonucu olarak bu sezon kilosunu daha iyi taşıdığını söyledi.

Geriye koşma derinliği tablosunda serbest oyuncu Antonio Gibson’ın imzalanmasıyla desteklenecek olan Stevenson, bu ayın başlarında gazetecilere Patriots’la bir uzatma müzakeresi yapmanın “uzun bir süreç” olduğunu söyledi.