Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaynaklar: Tre'Dacious White, Rams'la sözleşme imzalamayı planlıyor

Kaynaklar: Tre'Dacious White, Rams'la sözleşme imzalamayı planlıyor

Kaynakların Salı günü ESPN'den Adam Schefter'e verdiği bilgiye göre, eski Buffalo Bills All-Pro köşe oyuncusu Tre'Dacious White, Los Angeles Rams ile maksimum değeri 10 milyon dolar değerinde bir yıllık, 8,5 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamayı planlıyor.

White'ın menajerleri Kevin Conner ve Universal Sports Management'tan Robert Brown, geçen sezon Wild Card turunda Detroit Lions'a kaybeden takıma destek sağlayan anlaşmayı doğruladı.

Takımın kaporta alanından 10,2 milyon dolar tasarruf etmesini sağlayan bir hamleyle Bills tarafından 1 Haziran sonrası serbest bırakılacağı belirlenen White, yırtık sağ Aşil tendonu nedeniyle rehabilitasyonuna devam ediyor.

2019 All-Pro köşe oyuncusu, Sean McDermott'un antrenör olmasından sonra Bills'in ilk seçimiydi.

29 yaşındaki White, talihsiz durumlarla karşı karşıya kaldı; 2021 Şükran Günü'nde sol ön çapraz bağını yırttı, 2022'de altı normal sezon maçına ve iki play-off maçına geri döndü ve ardından 2023'te dört maçta Aşil tendonunu yırttı.

Sakatlıklardan önce, 2017'nin ilk tur seçimi ve iki kez Pro Bowl seçimi, NFL kariyerinde sadece üç maç kaçırmıştı ve hiçbir zaman büyük bir ameliyat geçirmemişti. Kariyerinde 18 müdahale, 68 defans pasları, 311 top çalma ve 5 zorunlu top çalma performansı var.

2019'da birinci All-Pro takımı seçildiğinde altı müdahale ile NFL liderliğini eşitledi.

ESPN personel yazarı Alaina Getzenberg bu rapora katkıda bulundu.

READ  Aaron Judge, Blue Jays'e karşı galibiyette iki turluk bir home run yaptı