Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kim Kardashian, Pete Davidson’ın Travma Tedavisi Hakkında Nasıl Hissediyor?

Kim Kardashian, Pete Davidson'ın Travma Tedavisi Hakkında Nasıl Hissediyor?

Pete Davidson yaptığı söyleniyor travma tedavisi Kim Kardashian, “Kanye’den ve tavırlarından gelen dikkat ve olumsuzluk” nedeniyle çok destekleyici görünüyor. kaynak diyor altıncı sayfa “Kim terapi evini çok destekliyordu. Kanye çok kötüydü. Olumsuz şeyler gönderiyordu – şimdi binlerce yorum ekleyin. Böyle bir şeyle başa çıkmak için birinin sizinle birlikte çalışması gerekiyor.”

Başka bir kaynak, “Ölüm tehditleri aldıklarını” da sözlerine ekledi. [Kanye’s] Hayranlar ve internetteki tüm olumsuz ilgi, ortalama bir insan hakkında iyi hissetmiyor – akıl hastalığı olan birini ekleyin ve bu daha da kötü.”

Kanye ile olan drama kesinlikle zarar vermiş olsa da, Kim ve Pete’in yakın zamanda ayrılmalarının nedeni bu değildi. Kaynaklar, bir kişiye göre bölünmenin “mesafe ve program nedeniyle” olduğunu vurgulamaya devam ediyor. altıncı sayfa “Dokuz aydır birlikteler. [in Australia] üç ay için. Dört çocuğu ve birkaç büyük şirketi var. Sadece işe yaramadı. Bu arada, içeriden başka bir kişi, ayrılığın “olabildiğince temiz ve arkadaşça” olduğunu ve “ikisi de ilişkinin yürümesini ve mümkün olduğunda birlikte olmaktan keyif almalarını isteseler de, her seferinde aylar sürebileceğini fark ettiler” dedi. birbirlerine, bu yüzden arkadaş olmanın daha iyi olduğuna karar verdiler.”

Ne Kim ne de Pete bölünme hakkında konuşmadı (hatta doğrulamadı bile!), ama Kim’in şu anda bir realite şovu çektiği ve Pete’in ayakta olduğu düşünülürse… yorumların geleceğini varsaymak güvenli görünüyor mu?

Bu içerik bir üçüncü tarafça oluşturulup sürdürülür ve kullanıcıların e-posta adreslerini vermelerine yardımcı olmak için bu sayfaya aktarılır. Bu ve benzeri içerikler hakkında daha fazla bilgiyi piano.io adresinde bulabilirsiniz.

READ  Meghan Markle'ın Kraliçe'nin geçit törenindeki kişisel dijital asistanı Prens Harry, karışık tepkiler aldı.