Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Britney Spears, çocuklarının evde ‘nefret’ olduğunu iddia ediyor – Hollywood Life

Britney Spears kids


Galeriyi gösterİmaj Kredisi: Mükemmel Resim / Shutterstock

üç gün sonra Kevin Federline oğulları ile ortaya çıktı Britney SpearsVe Sean Prestonve 16 ve Jayden James15’inci, Onu şimdi göremeyeceklerine karar verirler. 40 yaşındaki Britney, ITV’ye verdiği bir röportajda konuyla ilgili düşüncelerini uzun bir süre sonra ortaya koymaya karar verdi. Posta Instagram’da. “Durum yüzde 100 özel olarak ele alınmalıydı ve kesinlikle çevrimiçi değil!!!” Britney eleştirdi. “Bir İngiliz ağı, üvey annelerinin amacının çocukları evimdeki tüm tartışma ve travmalardan uzak tutmak olduğunu iddia etti…Evimde sevgi var ve evime girip çıkmasına izin verdiğim tüm insanlardan kutsama alıyorum “

Britney Spears, Kevin Federline Röportajını Eleştirdi
Britney Spears, genç oğulları ile olan ilişkisi hakkında konuştu (Resim: Instagram/Britney Spears)

Sonra Britney, görünüşe göre, çocuklarını haftada iki ila üç gün olması gereken ama genellikle tek olan evine geldiklerinde “nefret” olmakla suçladı. “Bu yaşta gençlerle başa çıkmanın zor olduğunu biliyorum…ama hadi ama, kabalık var ve sonra nefret var” diye devam etti. “Beni ziyarete gelirlerdi, kapıdan girerlerdi, doğruca odalarına giderlerdi ve kapıyı kilitlerlerdi!!!” diye ekledi, “Gözlemci bana onun sadece odasında olmayı sevdiğini söyleyecek… onlar beni ziyaret etmezlerse sen de beni ziyarete gel!!!”

“Zehirli” şarkıcı, çocukları ondan uzaktayken ne kadar üzüldüğünden bahsetti, sonra onlarla bir ilişki kurmaya çalışarak onları uzaklaştırıp uzaklaştırmadığını merak etti. “Acıyor ve çığlık atmak istiyorum!!! Omuzlarını silkip uyanın ben de buradayım demek istiyorum!!! Gençler tuhaf, kafalarından ne geçiyor bilmiyorum!!!” Merak ettim. “Hep denedim ve denedim, belki de bu yüzden buraya gelmeyi bıraktılar!!! Hanımefendiyi o kadar çok sevmelerini istedim ki abarttım!!!”

Britney Spears, Kevin Federline Röportajını Eleştirdi
Britney Spears, çocuklarının çocuklarına sert davrandığını söylüyor (Resim: Instagram/Britney Spears)

Ardından Britney, oğulları ile daha az katılmak istediklerini söylediklerinde, Kevin’in ITV röportajında ​​bahsettiği konuşmadan bahsetti. “Bu yaz bana ‘buraya daha az gelebiliriz’ dediler ve ben iyiydim. Babalarını aradım ve ona erkeklerin buraya gelmeyi de aynı şekilde bırakmak istediğini söyledim, bunu anlıyorum çünkü kendi işleri devam ediyor. ama oldukça sert olduklarını hissediyorum!! ‘Bu kararı onların vermesine asla izin vermem… Bunu sana asla yapmam’ dedi!!!

Britney Spears, Kevin Federline Röportajını Eleştirdi
Britney Spears, artık başkalarını rahatsız etmekten endişe duymadığı için şimdi konuştuğunu söyledi (Resim: Instagram/Britney Spears)

Kevin, oğulları ile olan ilişkisi ve oğullarının gelmeyi bırakma kararı hakkında konuştuğunda ne kadar perişan olduğunu tekrarlayarak yazısını sonlandırdı. “Bunun hakkında konuşuyorum çünkü kalbim zulmü anlamıyor” diye yazdı. “Kalbimi kırıyor çünkü bu günlerde bana öyle geliyor ki, kazanmak ya da kaybetmekle ilgili olmasa da zalimlik aslında kazanıyor!!!” “Ama hayatımın 20 yılını bu çocuklara nasıl adadığımla baş edemiyorum… Her şey onlar içindi!!! Nefesimi kesmeleri için… Görüyorum ki beni düzeltemezsiniz! !!Hiçbir tedavi ve hiçbir ibadet kalbimi düzeltemez!!!

Britney Spears, Kevin Federline Röportajını Eleştirdi
Britney Spears hayatındaki pozitiflere odaklanmaya çalışıyor (Resim: Instagram/Britney Spears)

Britney daha önce Kevin’in röportajının dışında konuşunBu hafta birkaç klip aracılığıyla İngiliz ağında yayınlanan. 7 Ağustos’ta Instagram Story’de şunları yazdı: “Eski sevgilimin ben ve çocuklarım arasındaki ilişkiyi tartışmaya karar verdiğini duymak beni üzüyor…Hepimizin bildiği gibi, genç erkekleri yetiştirmek hiç kimse için kolay değil.”

Britney’nin oğullarıyla olan çalkantılı ilişkisini gündeme getirmenin yanı sıra, Kevin aynı zamanda halka açık. Tartışmalı vesayet desteği 2008 ve 2021 yılları arasında tasarlandı. ”Jimmy Spears Bana geldi ve hemen hemen “Ne yapacağımı bilmiyorum, yardım etmek istiyorum. Kızım, yardım etmek istiyorum” dedi ITV’ye. “Demek istediğim… Ailesini gerçekten önemseyen ve ailesini gerçekten önemseyen ve her şeyin yolunda olmasını isteyen bir adam gördüm.” “O zaman onu kurtardığını %100 hissediyorum” diye ekledi.

Britney Spears'ın çocukları
Britney Spears’ın 2005 ve 2006 doğumlu iki genç oğlu var (Fotoğraf: Picture Perfect/Shutterstock)

Britney, Kevin’in röportajından tiksindiğini açıkladı. Özel kaynaklar onaylandı Hollywood Canlı. “[Britney] Çocuklarının dramasını gündemden uzak tutmak istedi çünkü bu onun için kutsaldı. için [Kevin] Britney’e yakın biri, “Bu röportajı yapmak ona saygı duymadığını gösteriyor” dedi. H. İkinci bir kaynak, Britney’nin Kevin’in neden böyle bir şey yaptığına şaşırdığını ekledi.

süre, Sam AsgariBritney’nin 28 yaşındaki kocası, röportajın Kevin için büyük para kapmak. “Kevin’in et suyu yolu yakında sona erecek [sic] Belki de bu incitici açıklamaların zamanlamasını açıklar.” “Onu şahsen tanımıyorum ve seçimi dışında ona karşı hiçbir şeyim yok. [sic] Karımı itibarsızlaştırmak için. Karakteri, 13 yıl boyunca acımasız bir CSship’i kabul ederek ve Jaimie’ye olan sadakatiyle ortaya çıkıyor. [sic] [Spears] Bu, hamile kaldığı sırada da onayını gösterir.”

READ  Kanye West, tam zamanlı Kim Kardashian stilisti olmak için işinden ayrılmayı teklif etti.