Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kim Kardashian’ın arkadaşının Turks ve Caicos plaj fotoğraflarındaki kayıp vücut parçasının ardından eleştirmenlerin ağzı açık kaldı

Kim Kardashian’ın arkadaşının Turks ve Caicos plaj fotoğraflarındaki kayıp vücut parçasının ardından eleştirmenlerin ağzı açık kaldı

KIM Kardashian son tatil fotoğraflarıyla arkadaşlarını şaşkına çevirdi.

Hulu yıldızı Instagram’da bir dizi fotoğraf paylaştı ancak dikkatli hayranlar fotoğraflarda alışılmadık bir şey fark etti.

Kim Kardashian, Turks ve Caicos adalarına yaptığı tatilden birkaç fotoğraf yayınladıKredi bilgileri: Instagram/kimkardashian
Hayranlar, Kim’in arkadaşı Natalie Halgrove’un (solda) gözlerinin düzenlendiğini veya tuhaf efektlerle ‘yamandığını’ fark etti.Kredi bilgileri: Instagram/kimkardashian

İçinde Posta42 yaşındaki Kim, Natalie Halcrow ve Olivia Pearson’la birlikte Turks ve Caicos’ta bir akşam fotoğraf çekimi için poz verdi.

Kim, dar bir bikini üstüyle vücudunu sergilerken, arkadaşları da benzer şık kıyafetler giyiyordu.

Skims’in kurucusu gönderiye “Vacay Vibes” başlığını koydu.

Ancak Reddit’teki hayranlar, Natalie’nin gözlerinin fotoğraflarda kaybolacak kadar bulanık olduğunu fark etti ve bu tuhaf etkinin arkasında düzenleme mi yoksa ameliyat mı olduğunu merak etti.

Kardashianlar hakkında daha fazlasını okuyun

Will Smith’in küçük gözlü bir memesinin yanı sıra biri şaka yaptı: “Natalie [image] kişileştirilmiş.”

Bir ikincisi de aynı görüşteydi: “Gözlerin kesinlikle pürüzsüz!”

Başka bir kişi şunları ekledi: “Yüz uygulamasının çok fazla kullanıldığını görüyorum.”

Farklı bir yorumda başka bir sosyal medya kullanıcısı, Kim’in süper düz karnına dikkat çekerek şöyle yazdı: “Ne saçmalık? Tam da ortaokuldaki ortalama kızlardan beklediğim şey.

“Ve içinde ne var Photoshop 2. filmde midesinde cehennem mi oluyor? Gerçek anatominin nasıl görüneceğini düşünmeden, bunun düz/düz bir çizgi olduğundan emin olmak istediler. Bunda bir şeyler çok kötü görünüyor.”

Bir yorumcu imajının arkasında Photoshop’un olduğunu öne sürerken, bazı hayranlar Kim’in zayıfladığı yönündeki endişelerini dile getirdi.

Küçülüyor mu?

Pazar günü, Kim’in tatilden bir bikini fotoğrafında kilo verdiğinin görülmesi hayranlarını endişelendirmişti.

Fotoğrafta Kim, ten rengi dar bir bikiniyle şezlongda poz veriyor.

READ  İş İlanı - Turks ve Caicos Yatırım - Magnet Medya

Yüzünü fotoğrafın dışında tuttu, onun yerine kıvrımlarına ve ince beline odaklandı.

Reddit’te biri şu soruyu sordu: “Kim küçülüyor mu? Neden bu kadar bağlı?”

“Yan/arkasının nesi var???” Bir saniyeliğine anlaştık.

Bir diğeri sordu: “Buraya kadar nasıl geldi?”

Dördüncü bir hayran, “Bu yüzden çıplak üst karın kaslarımı ve kaburgalarımı kolayca sergiliyorum ve burada Kim’de gördüklerimiz normal değil” diye yazdı.

Gerçek Kim

Nisan ayında Kim, Los Angeles County’deki California Eyalet Hapishanesinde düzenlenen bir hapishane reformu etkinliğinde fotoğraf için poz verirken düzenlenmemiş yüzünü göstermişti.

Realite TV yıldızı da bu yılki Met Gala’da düzenleme yapılmadan fotoğraflandı ve hayranlar gördükleri karşısında şok oldu.

Etkinlikte Kim’in bir fotoğrafı Reddit’te “Kabus Yakıtlı” basit başlığıyla paylaşıldı.

“Yaşlanmayla savaşmak için yapabileceğiniz pek bir şey olmadığını fark etmeye başladım. Para Dünya hâlâ onun yaşında görünüyor” dedi biri.

Bir diğeri şöyle yazdı: “Keşke gerçek ciltlerinin dokusunu görebilseydim. Filtreler ve ürünler, cildimin nasıl göründüğünü düşündüğüm şekli gerçekten mahvetti.”

Dört çocuk annesi Kim, doğal güzelliğinin kaybolmasından yakınan hayranları tarafından dolgu ve ameliyat konusunda aşırıya kaçmakla suçlanıyor.

Başka bir hayran, Kim’in tamamen düz karnına dikkat çekti ve suçu Photoshop’a attıKredi bilgileri: Instagram/kimkardashian
Kim, Pazar günü yaptığı gezide çekilen başka bir bikinili fotoğrafta kilosundan endişeli görünüyorduKredi bilgileri: Instagram/kimkardashian
Kim sosyal medya paylaşımlarında çok daha genç görünmesine rağmen, eleştirmenler düzenlenmemiş görüntülerde onun ‘gerçek cilt dokusu’ karşısında şok olduklarını ifade etti.Kredi bilgileri: Instagram/kimkardashian