Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kırmızılar, Hunter Green’i 15 gün boyunca yaralı listesine koydu

Kırmızılar, Hunter Green'i 15 gün boyunca yaralı listesine koydu

bugün: Birkaç muhabire göre (bunlar dahil) Greene’in ameliyata ihtiyacı olacak gibi görünmüyor. Cincinnati Inquirer’dan Bobby Nightingale). Green’in MRI’sının kesin sonuçları ve olası geri dönüş için zaman çizelgesi bilinmiyor.

5 Ağustos: Kızıllar doğru olanı yaptıklarını açıkladı Avcı yeşili 15 gün boyunca yaralılar listesinde, geriye dönük olarak 2 Ağustos’a kadar, omzunda bir gerginlik var. kurtarıcı Ryan Hendricks Aktif listede onun yerine çağrıldı.

Yarın 23 yaşına girecek olan Green, büyük lig kulübü ile kamptan ayrıldıktan sonra yılı rotasyonda geçirdi. Önceki ikinci genel seçim, ilk 20 büyük lig maçını yaptı ve 102 2/3 koşuda 5.26 ERA çalıştı. Sadece Josiah Grey Green 23’ten daha fazla ev koşusuna izin verdi, ancak aynı zamanda onu spordaki en iyi potansiyel oyunculardan biri yapan söze de ilham verdi. Dört çivili hızlı topta gülünç bir 98.7 mil ortalama tuttu ve düzenli olarak üç sayıyı yendi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Greene şovlarının ortalamanın üzerinde %13,5 oranında yarasaları kaçırdı ve rakiplerin %28,8’lik mükemmel bir skorunu elde etti.

Reds’in Green’in ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı belli değil ama omuz sakatlığından bahsetmek kesinlikle ideal değil. Cincinnati, Ulusal Lig’in dibine yakın olduğu için 2023’e bakıyor, bu nedenle franchise’ın uzun vadeli geleceği için kritik olan bir oyuncu için dikkatli davranmamak için hiçbir neden yok.

Yönetici David Bell, tepede işleri bir araya getirmek zorunda kalacak. Green’in yokluğunun yanı sıra, Cincinnati Luis Castillo Ve Tyler Mahley geçen hafta boyunca. Nick LudlowVe Mike Minör Ve Graham Ashcraft Kulüp büyürken rotasyon rolleri yarattılar Robert Dogger En azından bu gece için bir başlangıç ​​olarak. Greene’in topu alacağı Pazar günü Brewers’a karşı da aynısını yapmaları gerekecek.

READ  2022 NBA Draft piyango sonuçları: Magic genel seçimde birinci, Thunder Land ikinci, Kings ilk dörde sıçradı