Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sabrina Ionescu tek bir sezonda sayı, ribaund ve asist için yeni WNBA standardını belirliyor

Sabrina Ionescu tek bir sezonda sayı, ribaund ve asist için yeni WNBA standardını belirliyor

Sabrina Unescu O tekrar yaptı.

bu New York Özgürlük Yıldız, bu sefer dört sezonluk bir başarı için Cumartesi günü yeniden rekorlar kitabına adını yazdırdı.

Karşı açılış dakikasında Phoenix MerkürIonescu’yu buldum Kristal Tehlike Alanı Tahtaya özgürlük getiren 3’lü işaretçinin sağ kanadında. Bu asist sezonun 200. asistiydi ve Ionescu’yu WNBA’nın 26 sezonluk tarihinde 500’den fazla sayı, 200 ribaund ve 200’den fazla asist yapan ilk oyuncu yaptı.

Normal sezonda kalan dört maçla bu dönüm noktasına ulaştı. 24 yaşında, kariyeri boyunca bu sayılara meydan okuyacağına ve muhtemelen bu sayıları birkaç kez aşacağına söz verdi.

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Ionescu için bu başarı, eski Oregon’un 2020 Draft’ında ilk seçim olmasının getirdiği beklentileri karşılayarak şimdiye kadar öne çıkan genç kariyerindeki en son başarı. Sakatlığı onu çaylak olarak sadece üç maçla sınırlıyor. , o oyunun en az değerlendirilen oyuncularından biri haline geldi. üretkenlik.

Sabrina Ionescu’nun en yeni istatistik parametresi kesinlikle onun sonuncusu olmayacak (Getty Images aracılığıyla Melissa Thames/Icon Sportswire)

6 Temmuz’da Ionescu serviste 31 sayı, 13 ribaund ve 10 asistle oynadı. Üst Üç Kişilik Çift Kişilik WNBA tarihinde. Triple-double, kariyerinin üçüncüsüydü ve Candice Parker’ı lig tarihinde en fazla berabere sahip olan kişiydi.

Yedi kez All-Star seçilen ve iki kez Ligde Yılın Oyuncusu olan Parker, Onu sadece haftalar önce üçüncü aldı. kayıtlarını kısa bir süre için tutmak için. Sayıya ulaşması 15 sezon sürdü ve oyun tarihinin en büyük oyuncularından biri. Ionesco, ikinci tam sezonunda üçüncü sıraya ulaştı.

Ionesco’nun yaptığı budur. Kariyerinin on üçüncü gününde NCAA rekorunu erkekler veya kadınlar tarafından üçlü olarak kırdı. 2018’de yeni başlayan biri olarak. Oregon’daki ilk sezonunu bitirdiğinde, bu sayıyı 26’ya iki katına çıkarmıştı. O sezon -ilk All-Star’ı- Ionescu maç başına 17.5 sayı, 7.1 ribaund ve 6.4 asist ortalamaları tutturmuştu.

READ  Amazon Prime'da NFL nasıl izlenir

Ne yazık ki Liberty için Ionescu’nun prodüksiyonu sahada başarıya dönüşmedi. 2021’de 12-20’lik bir kampanyanın ardından, New Yorklular 2022’de 13-19 yaşında. Merkür’e 76-62 mağlubiyet Cumartesi günü. Ionesco, Liberty’nin 20 sayı, 5 ribaund ve 5 asistle mücadelesine öncülük etti. Takım arkadaşlarından hiçbiri yediden fazla puan alamadı.

New York’un uzun vadeli önceliği açıktır. Ionescu’yu eşsiz becerilerini şampiyonluk için rekabet edecek şekilde ilerletmek için doğru yetenekle kuşatın.