Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kitle Kaynak Kullanımı Pazarı 2021-2030 Büyümeyi Sağlayan Etkenler | Küresel Oyuncular – Amazon Mechanical Turk, Gate Crowd, Crowd Spring, LLC

NumaraYeni çalışma raporlarıKitle kaynak pazarı 2021, küresel kilit oyuncuların analizi, hisse senedi, trendler, iş güncellemeleri, gelecek beklentileri 20’ye kadar tahmin30 bağlandı. Gelir açısından, küresel kitle kaynaklı pazarın 2020 yılına kadar 9,519,53 Milyon ABD Doları olacağı tahmin ediliyor ve tahmin süresi boyunca %36.5 CAGR ile büyüyerek 2030 yılına kadar 154.835,74 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Şu anda pazar varlığını keskinleştiriyor ve çalışmada bazı önemli oyuncular var 99designs, Amazon Mechanical Turk, Inc., Cad Crowd, crowdSPRING, LLC, Fiverr International Ltd., Freelancer Technology Pty Limited, Microworkers.com, clickworker GmbH, Upwork ve zbj.com. Bu çalışma, temel olarak birincil veriler ve ikincil kaynaklar tarafından toplanan ve doğrulanan kaliteli ve nicel piyasa verilerinin mükemmel bir birleşimidir.

Piyasa raporunun örnek bir PDF’sini alın (COVID19 saldırı analizi dahil) https://www.absolutemarketsinsights.com/request_sample.php?id=296

Öne çıkanları bildir

 1. Pazar sürücüleri ve kontrolleri
 2. Pazardaki önemli eğilimler
 3. Pazar büyümesinin zorlukları
 4. Piyasadaki kilit oyuncular
 5. Tahmin dönemi ve geçmiş yıllar için CAGR değerleri

Kitle Kaynak Kullanımı Raporu, piyasa için 2021-2030 tahmin döneminde CAGR değerindeki dalgalanmaları vurgulamaktadır. Yerleştirmek Bu kitle kaynaklı rapor aracılığıyla sağlanan en son pazar bilgileri ve analizleri ile pazar açıkça müşteri odaklıdır. Bu raporda yer alan pazar araştırması verileri, pazar istatistikleri ve tutarlı modeller kullanılarak analiz edilir ve tahmin edilir. Bu raporda analiz edilen genel piyasa itici güçleri, tüketici talebi, hükümet politikası ve tüketici mallarını yönlendiren ve böylece pazarın büyümesine ve gelişmesine yol açan taleptir. SWOT, bu Kitle Kaynak Kullanımı Pazar Raporu oluşturulurken analiz, analiz ve veri toplama gibi birkaç standart adımla birlikte analiz edilir. Rakiplerinize karşı nerede ve nasıl pazar payı kazandığınızı, yeni coğrafyalarda büyüdüğünüzü ve yeni zirvelere ulaştığınızı göstermenize yardımcı olabiliriz.

Bu raporu cazip fiyata almak için buraya tıklayın https://www.absolutemarketsinsights.com/ask_for_discount.php?id=296

READ  Hindko dilbilimci Haider Zaman Durg vefat etti

kariyer eğilimleri

Küresel ham kaynak piyasası, girişimciler ve şirketler tarafından kullanılan kitle fonlaması şemaları ve kitle kaynaklı yöntemlerin sayısı arttıkça büyüyor. Kitle kaynak kullanımı, inovasyon, problem çözme, kaynak yaratma ve hizmetler gibi ortak hedeflere ulaşmak için bir grup veya grubu dahil etme uygulamasıdır. Halihazırda geliştirilmekte olan bir ürün/hizmet için kamu yararına para toplayan yenilikçi bir kavramdır. Ayrıca şirketler, belirli ürünler veya temel teknolojiyle ilgili tüketici eğilimlerini anlamak amacıyla ekip kaynak kullanımından yararlanır.

Şu anda, küresel kitle kaynak pazarı, ham kaynak kullanımı için blok zincir tabanlı merkezi olmayan bir sitenin ve ham kaynak üzerinde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin gelmesi gibi çarpıcı bir büyüme yaşıyor. Bu eğilimler, son kullanıcıların karmaşık görevleri anlamak için insan zekasını kullanan bir kitle kaynaklı çerçeve uygulamasını sağlar. Ek olarak, veriler ve ödüller arasında makul alışverişleri gerçekleştiren merkezi olmayan kitle kaynak kullanımının, verilerin gizliliğinin, yani gönderilen verilerin gizli ve herkese karşı sorumlu olduğunun gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Merkezi olmayan mimarideki teknolojik gelişmeler, bireylere ve kuruluşlara bilgilerini şifreleme ve modellerin genel zekasını kullanmak için makine öğrenimi yarışmaları düzenleme yetkisi veren gelişmiş ekip kaynak kullanımı modelinin sunulmasına yol açmıştır. Bu tür faktörlerin, tahmin süresi boyunca ham petrol tedarik pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor.

Küresel bakkal pazarı, öncelikle kar amacı gütmeyen kuruluşlar, akademisyenler ve akademisyenler arasında artan penetrasyonun yanı sıra belirli bir faaliyet için teknik becerilere sahip bireyleri ölçmek için sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli faktörler tarafından yönlendirilmektedir. Şirketler ve kitle kaynak sağlayıcıları arasındaki ortaklıkların sayısını artırmak, çeşitli operasyonlar için gerekli becerilere sahip olanları takip etmek için bir başka faktördür ve bu da pazarın büyümesine yol açacaktır. Örneğin, 2019’da United Airlines, Inc., müşterilere Transplant Life Foundation, Operation USA ve Waves for Water gibi şirketlere katkıda bulunmaları için bir ortam sağlayan ‘Miles on a Mission’ adlı bir kitle kaynaklı platform başlattı. Benzer şekilde, 2019 yılında Arrow Electronics, Inc. Elektronik ve elektrik mühendisliği pazarını tasarlamak ve üretmek, ayrıca elektrikli ve elektronik bileşenleri tasarlamak ve üretmek için Avustralyalı kitle kaynaklı pazaryeri web sitesi Freelancer.com ile ortaklık kurdu.

READ  Pujara yerini genç Türk'e kaptırdı

Fortune şirketleri ve serbest çalışanlar arasındaki uzay ortaklığı, belirli operasyonların ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli yeteneklere sahiptir. Küresel koltuk değneği tedarik piyasasındaki piyasa katılımcıları, bireylerin ve kuruluşların yapılandırılmamış verilerden değerli bilgiler elde etmelerini sağlamak amacıyla açık hizmetler ve yönetilen hizmetler ham kaynak bulma platformlarında iyileştirmelere doğru ilerliyor. Örneğin, Mighty AI, LLC, kaliteyi filtrelemek için özel mikro görevleri etkinleştirmek, ürün sahiplerini güçlü yapay zeka modelleri ile eğitmek, aramalarını ve göz atmalarını geliştirmek ve dizinlerini geliştirmek için bilinen profesyonellerden oluşan bir topluluktan yararlanan Spare 5 işletim sistemini tanıttı. .

Kitle kaynak kullanımı pazarının Kuzey Amerika’da, ardından Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde hızlanması bekleniyor. Önde gelen teknoloji şirketleri tarafından ses tabanlı uygulamalar geliştirmek ve insan iletişimini geliştirmek için ham kaynak bulma platformunu iyileştiren uygulamalar, Kuzey Amerika’daki ham kaynak pazarının büyümesine katkıda bulunan temel faktörlerdir.

Örneğin, 2019’da IBM Corporation, ham kaynak bulma sonuçlarını desteklemek için yapay zeka özellikli bilgisayar kontrollü robotunu Las Vegas’a gönderdi. Benzer şekilde, Mozilla Corporation, sesli doğrulamaları bir araya getiren ve bunları doğrulayan bir program olan Common Voice’u tanıttı ve geliştiricilerin projeleri için konuşmadan metne ayarlarını eğitmelerini sağladı. Buna ek olarak, Avrupa’daki ham petrol tedarik piyasası şu anda piyasa katılımcıları tarafından oluşturulan stratejik ittifakların sayısındaki artış ve işe alım piyasasına artan site penetrasyonu tarafından yönlendirilmektedir. Örneğin, 2019’da Londra merkezli BeMyEye, Rus bakkal dış kaynak kullanımı ve görüntü tanıma sağlayıcısı Streetbee’yi satın aldı. Bu satın alma ile BeMyEye, tüketim mallarının maliyetini azaltmak için şirketlerin objektif ve operasyonel içgörülerini elde etmek için görüntü tanıma teknolojisini kullanan ‘Perfect Shelf’ platformunu tanıttı. Bu nedenle, bu tür faktörlerin ham petrol tedarik pazarının büyümesini hızlandırması bekleniyor.

READ  Kosova'daki Türkler - Azınlık Hakları Grubu

Küresel Kitle Kaynak Kullanımı Pazarı:

Kitle Kaynak Kullanımı Pazarı: Platform Türüne Göre

 • Hizmetler sitesini açın
 • Yönetilen Hizmetler Sitesi

Kitle Kaynak Kullanımı Pazarı: Son Kullanımda

 • Kar amacı gütmeyen kuruluş
 • Eğitim ve Eğitim
 • Sağlık
 • Bilgi Teknolojisi ve Telekomünikasyon
 • Medya ve Eğlence
 • Diğerleri

Kitle Kaynak Kullanımı Pazarı: Coğrafyaya Göre

 • Kuzey Amerika
 • Avrupa
 • Asya Pasifik
 • Orta Doğu ve Afrika
 • Latin Amerika

Herhangi bir sorunuz veya özel bir ihtiyacınız mı var? Uzmanımıza Sorun https://www.absolutemarketsinsights.com/enquiry_before_buying.php?id=296

Tam Pazar İstihbaratı Hakkında:

Eksiksiz pazar istihbaratı, tüketici talebi, tüketici davranışı, satış ve büyüme fırsatları ile ilgili doğru ve güncel trendler sağlamaya yardımcı olur, bu da pazarın daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur, dolayısıyla talep edilen ürün tasarımı, özellikleri ve tahminleri. Uzmanlarımız size şeffaflık, işlevsel veriler, kanallar arası dağıtım planlaması, performans, hassas test yetenekleri ve sürekli iyileştirmeleri teşvik etme yeteneği sağlayabilen nihai ürünleri sunar. Derinlemesine analiz ve ayırmadan, müşterilerimize acil ve güncel araştırma ihtiyaçlarını karşılamaları için hizmet veriyoruz. Dakika analizi büyük sonuçları etkiler ve bu nedenle iş zekasının (BI) kaynağı önemli bir rol oynar, mevcut ve gelecekteki piyasa koşullarıyla ilgili bizi geliştirir.

Bize Ulaşın:

Kişi Adı: Shreyas Thanna

Telefon: + 91-740-024-2424

Tam pazar istihbaratı [email protected]