Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kolej maç sonuçları, goller, bugünkü maçlar: Illinois, Northwestern, Vanderbilt Big Wins Week 0

Kolej maç sonuçları, goller, bugünkü maçlar: Illinois, Northwestern, Vanderbilt Big Wins Week 0

0. Hafta bazen kolej futbol sezonunun geri kalanı için basit bir meze olabilir, ancak Cumartesi günkü maç listesi güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Bir avuç güven verici maç tellerin üzerine düştü ve 2022 sezonu başlarken birkaç bireysel çaba önyargılarımızı sarstı.

Northwestern, İrlanda’nın Dublin kentinde Nebraska’yı 31-28 mağlup ederek, hücum hattından yerden 214 yarda kadar baskın bir performansın arkasında yılın ilk hüsrana uğradı. Wildcats o gün tek gerçek sıkıntıyı yaşarken, zayıf takım arkadaşları Austin Peay, Florida A&M ve Yukon rakiplerini korkuttu.

Muhafazakarlar, Batı Kentucky’ye 38-27 yenilmeden önce, 2022’deki ilk FCS-over-FBS darbesini başlatmak için gerçek bir şansa sahipti; Rattlers, Kuzey Carolina savunmasını yaptı, ancak 56-24’lük bir mağlubiyetle tükenmiş bir kadroya ayak uyduramadılar; Ve Huskies yıldızı Nathan Carter, Mountain West Champs Utah State’i savunmak için beklenenden 31-20’lik bir kayıpla 190 yarda koştu.

Ancak kağıt üzerindeki her oyun uyuşmazlığı birbirine yakın değildi. Florida, Duquesne karşısında 47-7’lik bir galibiyetle 100 yarda için üç koşu üretirken, Illinois mücadele eden Wyoming takımını 38-6 yendi.

CBS Sports, sezonun ilk Cumartesi günü size en son sonuçları, öne çıkanları ve hikayeleri sunmak için her adımda buradaydı.

Kolej maçları sonuçları, program: 0. Hafta

Batı Kentucky 38, Austin Körfezi 27- Özet
Kuzeybatı 31, Nebraska 28- Götürmek
UNLV 52, Idaho 21- Özet
Illinois 38, Wyoming 6 – Özet
FAU 43, Charlotte 13- Özet
Vanderbilt 63, Havai 10- Özet
Tüm hafta 0 puan tablosuna göz atın

READ  76ers vs. Raptors skoru: Joel Embiid ve James Harden, Philadelphia'yı 2. Maçta Toronto'ya karşı yönetirken canlı güncellemeler