Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nebraska, İrlanda’da Northwestern’in kazanmasıyla yakın maçı tekrar havaya uçurdu

Nebraska, İrlanda'da Northwestern'in kazanmasıyla yakın maçı tekrar havaya uçurdu

Kolej futbolu nihayet burada ve Nebraska yakın bir oyuna göz atmak için yaratıcı ve yeni bir yol bulduğu için yılın ilk seçim çerçevesi oyunu hayal kırıklığına uğratmadı.

Şimdi beşinci sezonunda, Scott Frost bundan sonra sadece 15-30 yaşında. Cornhuskers’ın Northwestern’e karşı açılış maçında inanılmaz kayıp. Üçüncü çeyreği 28-17 önde tutan Nebraska, garip bir yan vuruş denemesi kararının ardından ikinci yarıda çöktü. Girişim başarısız oldu ve Wildcats’in dönüşüyle ​​sonuçlandı ve İrlanda’da acımasız bir 31-28’lik skorla sona erdi. Huskers, sezona personel revizyonu ve transfer kapısı yeteneğinin akışından sonra son yıllarda olduğundan daha yüksek beklentilerle girdi, ancak şimdi Frost’un çoğu takım sezonlarına başlamadan önce sıkı bir tasma üzerinde olduğu açık – şu anda 5-21’de. sezon. Oyun sonuçları.

Diğer Big Ten haberlerinde, Illinois, Cowboys’u sadece 30 metre uzakta tutarak, Wyoming’e karşı 38-6’lık baskın bir galibiyetle sezona başladı.

Asıl eğlence önümüzdeki hafta başlasa da, listede epeyce ABD Konferans oyunu var, Florida ve Kuzey Carolina FCS rakiplerine ev sahipliği yapıyor ve SEC ekibi Hawaii’ye seyahat ediyor.

Kalan en iyi oyunlar hangileri?

  • UTEP’te Kuzey Teksas (9 pm, Mekan): Bu takımlar ABD Konferansı’nda UTSA ve UAB’nin kalibresinde değiller, ancak muhtemelen bir sonraki seviyede olacaklar. Her iki takım da geçen yıl bowling oynadı ve bu yıl C-USA’nın radara yakalanmayan yarışmacıları olabilir. Bu, bugünün en rekabetçi oyunu olabilir.

  • Kuzey Carolina’da Florida A&M (20:15, ACCN): UNC, 2021’de ülkedeki en hayal kırıklığı yaratan takımlardan biriydi ve yılın başlangıcından sonra 6-7’yi 10. sırada bitirdi. Yeni QB Drake Maye merkezdeyken, Tar Heels 2022 kesin bir galibiyetle başlıyor.

  • Hawaii’deki Vanderbilt (10:30 pm, CBSSN): Efsanevi Hawaii oyun kurucu Timmy Chang, şimdi mezun olduğu okulun sorumluluğunu üstleniyor. Warriors, ilk çıkışında bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu sergisini üzebilir mi? 2-10 sezon dışında kalan Vanderbilt, küme düşme ile tercih ediliyor.

READ  2022 BMW Şampiyonası lider tablosu: Patrick Cantlay, Wilmington'da üçüncü turdan sonra tekler liderliğine tırmanıyor