Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

kolhapur: Mva Jön Türkler ilk kez tüm gücüyle kampanya yolunda | Kolhapur Haberleri

KOLAPUR: Maha Vikas Agadi (MVA) gençlik liderleri, genç seçmenleri Kolhapur Kuzey Meclisi ara seçimlerinde yarışan adayları Jaysree Jadhav’ı desteklemeye çağırmak için Pazartesi akşamı Kolhapur’da halka açık bir toplantıda ilk kez bir araya geldi.
Kongre MLA Praniti Shinde, NCP MLA Rohit Pawar, Shiv Sena gençlik kanadı lideri Varun Sardesai, Kongre MLA’ları Thiraj Deshmukh ve Rudraj Patil, Kolhapur’daki ana Dasara Chowk’ta halka açık bir toplantıya hitap ettiler.
Önde gelen siyasi ailelerden ve önde gelen partilerden gelen bu genç liderler, Meclis seçimlerinde bir adayı desteklemek için ilk kez kampanya yürütmek için sahneyi paylaştılar. Büyük siyasi partilerin Genç Tugay’ın ortak kampanyası, geleceğin siyasetinin bir işareti olarak görülüyor. MVA ortakları, bu gençlik liderlerini genç seçmenlerle doğrudan temasa geçiriyor gibi görünüyor.
Kolhapur Polis Bakanı Sadej Patil, “Her parti gelişiyor. Bu genç liderler farklı partilere mensup olsalar da Maharashtra’da kendileri için ayrı bir kimlik oluşturmuşlardır. Genç seçmenler onlara doğru çekiliyor.
Değişimin kaçınılmaz olduğunu ve bu genç liderlerin siyasetin “geleceği” olduğunu ve bunun önden geleceğini söyledi. Patil, “Eyaletteki seçmenlerin %54’ü 30 yaşın altında. Bu nedenle bu genç liderler gençlerin sorularını, sorunlarını ve istihdamla ilgili sorunları doğru anlayıp ele alabilirler.” dedi.
Shiv Sena Kolhapur bölge şefi Sanjay Pawar, “MVA’nın bu genç liderleri Maharashtra gençliğinin sembolleri, doğrudan genç seçmenlerin önünde bir araya geliyorlar. Sorularını cevapladıklarında ve yanıtladıklarında, gençler için bir motivasyon oluyor.
İstihdam, kariyer ve zorluklar hakkında konuşan bu genç liderlerin etkisinin kıdemli liderlerden daha büyük olduğunu ekledi. “Yanlış oy kullanan seçmenlerin yüzdesi Genç Tugay’ın en yüksek oranı. Bu nedenle, bu genç liderlerin kampanyalarında ön saflarda yer almak, önümüzdeki ara seçimlerde ve gelecekte MVA hükümetine kesinlikle fayda sağlayacaktır ”dedi.