Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Konami, Silent Hill’in dönüşünü doğruladı

Konami, Silent Hill'in dönüşünü doğruladı

Sonunda olur. Silent Hill’deki son tam oyundan on yıl sonra, hayatta kalma korku serisi uzun zamandır beklenen tam bir kadro sunuyor.

Silent Hill serisinin geleceği bu hafta açıklanacak – Çarşamba günü burada, Birleşik Krallık’ta saat 22:00’de.

“Çalkantılı rüyalarında, o şehri görüyor musun?” Silent Hill yetkilisi heyecan Hesap bu akşam açılıyor. “Silent serisindeki en son güncellemeler, 19 Ekim Çarşamba günü saat 14:00’te #SilentHill Transmission sırasında açıklanacak.”

Eurogamer Haber Yayını: Microsoft’un 68 milyar dolarlık Activision Blizzard alımı engellenecek mi?

Silent Hill serisinde canavar tasarımcısı ve sanat yönetmeni olarak birçok eser üzerinde çalışan Masahiro Ito, reklamı retweetledi.

Peki, ne bekliyoruz? Geçtiğimiz birkaç yıl, geliştirilmekte olan Silent Hill projelerinin çeşitli fısıltılarını gördük – geçen ay Kore video oyunu derecelendirme panosunda ortaya çıkan “Silent Hill: SMS” adlı bir şeyin son görünümünden daha somut bir şey olmamasına rağmen.

ayrı ayrı , Silent Hill 2’nin yeniden çevrimi hakkında sürekli söylentiler yayıldıBirkaç raporun iddia ettiği gibi, Layers of Fear stüdyosu Bloober Team tarafından geliştiriliyor. belirgin konsept sanat Ve çekim Bu projeden de internete sızdırıldı.

Geliştirme aşamasındaki birkaç Silent Hill projesine ilişkin en net onayımız bu ayın başlarında geldi. Silent Hill yönetmeni Christoph Gans, ‘birkaç oyun’ üzerinde çalışan ‘birkaç takımdan’ bahsetti. 2020’de yönetici sohbeti önerdim “Yeni yapma” zamanı [Silent Hill movie]Belki bunu Çarşamba günü de duyarız?

Şu anda Konami’nin bir dosyası var. Silent Hill tanıtım sitesi Bakmak için – aşağıda görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Çarşamba günü İngiltere saatiyle 22:00’de bizi ziyaret edin.

READ  Amazon, popüler Nintendo Switch oyunlarında 10 Mart'ın başlarında indirim sunuyor