Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Minecraft 1.20, Minecraft Live 2022’de güzellikler ve asılı pankartlar dahil ilk ayrıntılar ortaya çıktı

Early image of Minecraft 1.20.

Ne bilmek istiyorsun

  • Minecraft Live 2022, tüm Minecraft serisinin geleceği için duyurular ve haberler ile tüm hızıyla devam ediyor.
  • Etkinlik sırasında Mojang Studios, 1.20 sürüm numarası altında bir sonraki Minecraft içerik güncellemesi hakkında yeni ayrıntılar paylaştı.
  • Güncelleme, Mojang Studios’tan oyuncu ifadesi, oyunculuk ve daha iyi şeffaflık üzerine odaklanıyor.
  • Oyuncular, asılı afişler ve oymalı kitap rafları gibi yeni özellikleri dört gözle bekleyebilirler.

Minecraft’ın temel ilkelerinden biri, zaman içinde nasıl genişleyip geliştiğidir ve gelecek yıl Mojang Studios’taki geliştiriciler için farklı olmayacak. Minecraft için en az bir büyük içerik güncellemesi planlanıyor ve Mojang Studios nihayet Cumartesi günü oyunculara yeni içerik sunma planının bir kısmını açıkladı.

sırasında Minecraft Canlı 2022Minecraft 1.20, Vanilya’nın her yerinde trend olan şu anda isimsiz içerik güncellemesi Mojang Studios tarafından satın alındı. Minecraft 2023 yılında oyuncular. Bu güncellemenin odak noktası oyuncu ifadesi, oyunculuk ve yaratıcılık üzerinedir ve Mojang Studios, oyuncuların istedikleri gibi daha etkili bir şekilde oynamalarına ve olmak istedikleri kişi olmalarına olanak tanıyan özellikler eklemek istemektedir. Efsanevi hayatta kalma oyununun yaratıcılarına göre, bu güncelleme tamamen Minecraft’ı “Minecraftier” yapmakla ilgili. Ancak bu sefer Mojang Studios, bir sonraki Minecraft içerik güncellemesine biraz farklı yaklaşıyor.