Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Konyaaltı’nda Türk Sanat Müziği rüzgarı esti

Konyaaltı’nda Türk Sanat Müziği rüzgarı esti

Konyaaltı’nda Türk Sanat Müziği rüzgarı esti

23 Kasım 2023

“Beraber ve Solo Şarkılar Solistler Geçidi” konseri müzikseverlerle bulustu, Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlendi. Yağmurlu saatlerde salonu dolup taşan sanatseverler, konser enda solistleri dakılarca ayakta alkışladı.

Konyaaltı Belediyesi kültür sanat faaliyetleri devam ediyor. Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen “Beraber ve Solo Şarkılar Solistler Geçidi” konseri ızlar ile müzikádiya. Şef Tayfun Yönlü konserde konserde, konserılcaland seslendiren solistler, salonu doluran dinleyiciler, konserılcaland Şef Tayfun Yönlü tarafından yönetilmektedir.

KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLerİne ÖNEM VERİYORUZ

Konyaaltı Belediyesi olarak Konyaaltı iyesi olarak Konyaaltı iyesi olarak ilçemizde kıldızlarımız kültür-sanat ile bilüsturmaya ile bulusturmaya ile bilüsturmaya ile kültür-sanat ekıvılıtın. Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz Türk Sanat Müziği koromuz kurulduğu günden bu yana vatandaşlarımıza konserler veriyor. Yağmurlu havaya rağmen, konserimize katilan tüm hemşerilerimize teşekür ıyedom” dedi.

READ  Grand Dirk - Magnetic Media'daki tüm mevcut plaj satıcılarına duyuru