Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Korku Video Oyunu Hayata Geliyor – Çeşitlilik

Korku Video Oyunu Hayata Geliyor – Çeşitlilik

İlk olarak 2015’te duyurulduktan sonra, Five Nights at Freddy’s sonunda perdeyi aralamaya başlıyor. Universal korku filmi Blumhouse için ilk teaser’ı yayınladı ve izleyicilere korkunç animasyonun hayatta kalma korku video oyununa nasıl hayat verdiğine dair ilk bakışlarını verdi.

Five Nights at Freddy’s, Scott Cawthon tarafından yaratılan ve ilk oyununu 2014’te yayınlayan ve kısa sürede büyük bir üne kavuşan video oyunu serisine dayanıyor. Çeşitli oyunlar boyunca oyuncular, bölgeyi temizlemek için güvenlik kameralarını, ışıkları ve kapıları kullanarak tekin olmayan Freddy Fazbear’s Pizza restoranının içindeki düşmanca animasyon karakterlerinin saldırısından sağ çıkmakla görevlendirilir.

Yeni teaser, Josh Hutcherson’ın bahtsız güvenlik görevlisi olarak oynadığı filmde, bu oyun mekaniğinin uyarlamaya nasıl dahil edildiğini ortaya koyuyor.

Cawthon, film uyarlamasını ilk olarak 2015 yılında hayranlarından büyük bir heyecan duyarak duyurmuştu. Ama oradan sonrası kayalık bir yoldu. Warner Bros satın alındı hakları aldı, ancak iki yıllık sessizliğin ardından Cawthon, projenin “başlangıç ​​noktasına döndüğünü” duyurdu. Bir dizi yönetmeni kaybettikten sonra Jason Blum, 2017’de Blumhouse yapım şirketi aracılığıyla projeyi uyarlayacağını duyurdu.

Bu yılın başlarında Universal, “Five Nights at Freddy’s”in sinemada gösterime girdiği gün Peacock yayın hizmetinde çıkış yapacağını duyurdu ve “Halloween Kills” ve “Halloween Kills” ve ” Son”. Cadılar Bayramı ”

Emma Tammy’nin yönettiği “Five Nights at Freddy’s” aynı zamanda Elizabeth Lail, Pepper Rubio, Kat Conner Sterling, Mary Stuart Masterson ve Matthew Lillard’ın yanı sıra Jim Henson’ın pelet dükkanının animasyon tasarımları ve tekniklerini oynuyor.

Filmin teaserını aşağıdan izleyebilirsiniz.

READ  Matthew Perry, anı kitabının gelecekteki baskılarından Keanu Reeves'e yapılan tartışmalı göndermeleri kaldırıyor