Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kumar Ruker, 2021’de ilk 10’dan sıradan 2022’de MLB taslağının en büyük gizemlerinden birine nasıl geçti?

Kumar Ruker, 2021'de ilk 10'dan sıradan 2022'de MLB taslağının en büyük gizemlerinden birine nasıl geçti?

Buraya gelmek üzere. Evet, Major League Baseball taslağı (17 Temmuz Pazar günü başlaması planlanıyor), ama aynı zamanda Kumar Rucker’ın sezona daha yatkın olandan göreceli gizeme geçtiğini gösteren bir yıl süren destanının sonucu.

Rocker, Vanderbilt ekibinin bir üyesi olarak NCAA Super Regionals’da 19 büyük hit aldığı 2019’dan beri ulusal radarda. Geçen yaz, tarafından hazırlandı. New York Mets 2021 MLB Draftındaki 10. genel seçimle Draft sonrası bir çalışma Mets’in görmek istemediği bir şeyi ortaya çıkardı ve iki taraf arasındaki müzakerelerin başarısız olmasına neden oldu. Mets, bu yazki draftta 11. seçimle telafi edilirken, Rocker bir sezon daha adaylığını koruyarak üçüncü seçimini garantiledi. (Daha önce geç bir seçimdi Colorado Kayalıkları Liseden mezun oldu ama imzalamadı.)

Rucker’ın başka bir sezon için Vanderbilt’e dönmek veya bağımsız veya uluslararası bir lig ekibine katılarak profesyonel olmak gibi birkaç seçeneği vardı. (Bir profesyonelin hala askere alınmaya nasıl hak kazanabileceğini merak ediyorsanız… peki, MLB Tekeli’ne hoş geldiniz.) Yılın ilk yarısında kamu hayatından kaybolmayı seçti ve yüksek rütbeli bir izcilik görevlisine liderlik etti. CBS Sports’a kendisinin bu draft döngüsü hakkında yeni bilgi edinmesi en zor oyuncu olduğunu söyleyecek bir takım.

haftasonu boyunca, ESPN, Rucker’ın geçen Eylül ayında omuz ameliyatı geçirdiğini bildirdi, sağ kolunda “küçük bir bant” olarak nitelendirdi. O zamandan beri Proof of Life turnesinde Frontier League’den bağımsız bir ekip olan Tri-City Valley Cats’in bir üyesi olarak tekrar yer aldı. Standart altı rekabete karşı 20 turda 1.35 ERA ve 32 vuruş toplayarak Valley Cat olarak özgeçmişine dört başlangıç ​​ekledi. Gerçek şu ki, Rucker’ın Frontier League’deki performansı, takımlara mevcut durumu hakkında biraz huzur verdiği anlamına gelmiyor. Bu bağlamda, Valley Cats ile geçirdiği zaman bir başarıydı: Başlangıçlarından biri için hazır bulunan bir Scout, 99 mph’lik bir hızlı top hızına ulaştı ve slaydını 20-80 ölçeğinde 70 veya artı artı artı sunum olarak değerlendirdi. bu Frontier Elite. Rocker saldırıya uğradıysa, eşyalarının kalitesinin çok fazla ortaya çıkması mantıklı olurdu.

Bununla birlikte, Rucker’ın genel olarak Rucker’ın bunu yapmakta iyi bir uzman olduğu algısı ile endüstrinin daha ılımlı okuması arasında bir uçurum var ve olmaya devam edecek. Aradaki fark, gözlemcilerin ve analistlerin cephaneliğinin derinliği (iyi bir değişiklik yok) ve mekaniğinin uzun vadeli sürüşünü ve dayanıklılığını nasıl etkileyeceği konusundaki çekincelerinden kaynaklanıyor. (Geçen yaz Mets’in değerlendirmesi göz önüne alındığında, son konuşma noktasının yakında herhangi bir zamanda kaybolması olası değildir.)

Biz burada CBS Sports’ta Rucker’ı bu kategorideki en iyi 25. aday olarak derecelendirdikbu kadar çok şeye sahip olmanın gülünç olduğuna işaret ederek belki Kol, bu kategorideki hemen hemen her üst düzey bowling oyuncusunun dirsek veya omuz sorunları olduğunda ortaya çıkar. Ayrıca, herhangi bir bowling oyuncusunda yaralanma riski mevcuttur; Bu, şeylerin çözgü ve atkısıdır. Bu yüzden ondan beklentimiz, bir takımın, muhtemelen ilk on dışında da olsa, ilk tur bitmeden önce zarları atmasıdır.

sonra? Rocker’a ne olacağını kim bilebilir? Bir ikinci lig atışı yapmadan önce toplayabileceği ilgi miktarı ve süresi söz konusu olduğunda, zirvedeki herhangi bir kolej oyuncusu için zor bir iş olacağını biliyoruz. Son üç yıldır bir yolculuk oldu, ama tahmin edersek, Rucker muhtemelen hedefine yaklaşmaktan mutlu olurdu, nerede olursa olsun.

READ  Güney Carolina kıdemli Destiny Henderson, kolej futbol kariyerini ulusal bir unvanla tamamladı