Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kyle Shanahan neden 2023 NFL sezonu öncesinde Brock Purdy’yi ‘gerçek anlaşma’ olarak taçlandırdı – NBC Sports Bay Area & California

Kyle Shanahan neden 2023 NFL sezonu öncesinde Brock Purdy’yi ‘gerçek anlaşma’ olarak taçlandırdı – NBC Sports Bay Area & California
  • Programlama Notu: “49ers Game Plan”ı Cuma gecesi NBC Sports Bay Area’da “Giants Postgame Live”ın hemen ardından ve tekrar Cumartesi günü saat 20.00’de NBC Bay Area’da izleyin.

Kyle Shanahan’ın 49ers’ın oyun kurucusu Brock Purdy’nin NFL’de başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğuna dair hiçbir şüphe yok.

Onun deyimiyle, önceki yedinci tur seçimi “gerçek anlaşma”dır.

Shanahan, NBC Sports Bay Area’nın “49ers Oyun Planı” hakkında Greg Papa ile görüştü ve 23 yaşındaki oyuncu, sakatlanmadan önce 2022’de sekiz maçta QB1 olarak görev yaptıktan sonra antrenman kampı sırasında neden Purdy’ye bu kadar övgüler yağdırdığını açıkladı. 49ers’ın NFC Şampiyonası’nda Philadelphia Eagles’a yenildiği maçta UCL’yi dirseğinden yırttı.

Shanahan, Papa’ya “Medyadaki bir soruya yanıt vermek bile kulağa büyük bir açıklama gibi geliyor” dedi. “‘Gerçek anlaşma’, insanların bana tüm bunları nasıl bildiğimiz hakkında sorular soracağı anlamına geliyor. Onun hakkında altı oyunluk film vardı, sadece onları izlemeniz gerekiyor. Ve mesele sadece onun bu oyunlarda şanslı olması değildi. öyleydi.” Çok yüksek seviyede oynadı ve her gün bunun için antrenman yapıyor.

“لذلك كان لدينا شعور في الممارسة العملية، لكنك لا تعرف أبدًا حتى يشاركوا في مباريات اتحاد كرة القدم الأميركي. كانت هناك إصابتان سيئتان للاعبي الوسط لدينا، وحصل على تلك الفرصة للدخول في مباريات حقيقية وكل ما فعله هو القيام بذلك في كل مباراة ضده. منافسة Çok iyi.”

Geçen sezon yalnızca birkaç maçta oynamasına rağmen Shanahan, Purdy’nin NFL’nin saygısını kazanmak için yeterince şey yaptığına inanıyor.

Shanahan, “Bunu yaptı ve bizi play-off’lara götürdü, maçın ortasında yaptı, play-off’larda yaptı, evinde yaptı, deplasmanda yaptı” dedi. “İnsanların başka ne istediğini bilmiyorum. Bu ligde her hafta kendinizi kanıtlamalısınız, şu anda yaptığınız şey bu, geçmişte yaptığınız değil. Brock geçen sene yüksek bir seviyede oynadı, biz de bunu istedim.” “Sağlıklı kalabilmek için ilk hafta bunu yaptı ve umarım bunu devam ettirebiliriz.”

READ  San Francisco 49ers, Seattle'da bir galibiyetle NFC West'i perçinledi

10 Mart’ta UCL’yi onarmak için ameliyat olan Purdy, tam altı ay sonra 49ers antrenmanına geri döndü ve tek bir adımı bile kaçırmış gibi görünmüyor.

Daha sonra ikinci yılın oyun kurucusu, 49ers’ın 1. haftada Pittsburgh Steelers’ı 30-7 yendiği maçta kaldığı yerden devam etti ve yeniden dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Elbette Shanahan daha az şaşırmıştı.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin