Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lakers, Jordan’ı eklemekle ilgilenen 76ers DJ Augustin’i imzalamak için DeAndre Jordan’dan vazgeçti.

Lakers, Jordan'ı eklemekle ilgilenen 76ers DJ Augustin'i imzalamak için DeAndre Jordan'dan vazgeçti.
Getty Resimleri

bu Los Angeles Lakers Sezonun son uzatmasından önce kadrolarında bazı ayarlamalar yapıyorlar. Ekip, Big Man’in desteğinden vazgeçmeyi planlıyor Deandre Ürdün Ve serbest oyuncunun muhafızının imzası DJ Augustinuyarınca Shams Al Shaaraniya Atlet. Bu hamleyle, Lakers’ın art arda oynamak yerine savunma ve şut oynamaya odaklandığı açık. Lakers da imzalamayı planlıyor Wayne Gabriel Çift yönlü bir sözleşme için, charanya başına.

Jordan, bu sezon Lakers formasıyla 32 maçta yer aldı ve performans başına 12.8 dakika oynadı. Augustin 34 maçta forma giydi. Houston roketleriAncak, ekip bu ayın başlarında devretti. Uzaktan %38 şutör olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Lakers gibi bir takımın onu playofflara götürmesi şaşırtıcı değil.

Benzer şekilde, Jordan playoff maçında bir takım için ön saha tahkimatı sağlamak için muhtemelen başka bir yerde imzalanacak. bu Philadelphia 76ers Onun peşinden gitmesi bekleniyor ve hizmetleri için en olası aday olabilir. ESPN’den Adrian Wojnarowski. Sixers, bir yedek merkezini daha kaybetti. Andre Drummondiniş yapan ticarette James Harden Philadelphia’da.

Lakers, bu hamlelerin kendilerine bir destek vereceğini ummalı çünkü şu anda alabilecekleri her şeye ihtiyaçları var. Lakers, oynadığı 10 maçın sadece üçünü kazandı ve 27-33’lük bir skorla Batı Konferansı genel sıralamasında dokuzuncu sırada yer alıyor. İşleri daha da kötüleştirmek için, Anthony Davis Ayak bileği yaralanması nedeniyle öngörülebilir bir gelecek için sahalardan uzak kaldı, bu yüzden takımın sıralamada büyük bir sıçrama yapmasına yardım etmeye bile müsait değil.

Tecrübeli bir savaşçı olarak Augustin, gerektiğinde Lakers’a sağlam bir el sağlayacaktı, ancak Mor ve Altın için son derece hayal kırıklığı yaratan bir kampanyaya büyük bir etki kattığını hayal etmek zor.

READ  2022 Dynasty Fantezi Futbol Takımı Taslakları: Nasıl ve Nerede Koşmayı Seçmelisiniz