Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lakers’tan Patrick Beverley, Suns’a arkadan vuran Dendre Ayton’a üç maç ceza verdi

Lakers'tan Patrick Beverley, Suns'a arkadan vuran Dendre Ayton'a üç maç ceza verdi
Getty Resimleri

Patrick Beverley, Salı gecesi Lakers’ın Phoenix’e yenilmesinin dördüncü çeyreğinin sonlarında kovuldu ve tüm gün süren Şükran Günü’nde Üç maç ceza aldı Suns’ın pivotu Deandre Ayton’ı oyunun dördüncü çeyreğinde merkez ayak izinde arkadan “sert ittiği” için.

Görünüşünden, Devin Booker’ın yaptığı bariz bir faulün (yüzüne temas) ardından yere düşen Reeves’in başında duran iki metrelik Beverly Eaton’ı beğenmedi.

Bir göz at.

bu gibi değilöfke. Bu, omuz seviyesinde komuta eden bir operasyon direğidir. Beverly’nin eylemi nedeniyle birkaç oyun olmasa da en azından bir oyun için askıya alınmamış olması şok edici olurdu. Beverly’nin Eton’un Dünyalılardan biriyle dalga geçmesinden hoşlanmadığını anlayabilirsiniz, ama bu tamamen gereksiz.

Beverly olayı “çok talihsiz” olarak nitelendirdi ancak Reeves’in Ayton’daki “ortalama soygununu” takdir etmediğini söyledi. Suns, Beverley ile en azından yüz yüze görüşmeyi tercih ediyor gibi görünüyor.

“[Patrick] Devin Booker, Beverly’nin yaralanması hakkında “İnsanları geri püskürtmeyi bırakması gerekiyor” dedi. Onları göğüslerine doğru itin. Bütün söylemem gereken bu.”

Suns koçu Monty Williams, Beverley Ayton’ı arkaya ittiğinde bunu “gülünç” olarak nitelendirdi ve ligin kesinlikle oyuna bakması gerektiğini söyledi. Tabii ki Lakers, olayla ilgili farklı bir görüşe sahipti.

Belki eski NBA’de Beverly bundan paçayı sıyırır. ama bugün değil. Lakers, Anthony Davis’in acımasız performansına (37 sayı, 21 ribaund, beş blok ve beş top çalma) rağmen, maçı 115-105 kaybederek sezonda 5-11’e geriledi ve NBA’de galibiyetsiz tek takım oldu. deplasmanda kazanmak.. .

Cezanın bir sonucu olarak, Beverley artık deplasmanda San Antonio Spurs’a karşı iki maçın yanı sıra Indiana Pacers’a karşı bir maç kaçıracak.

READ  Russell Westbrook, takım arkadaşlarından uzaklaştığını gösteren viral videolara bağlam sağlıyor