Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Uruguay – Güney Kore Dünya Kupası Canlı Maç: Skor ve Güncellemeler

Uruguay - Güney Kore Dünya Kupası Canlı Maç: Skor ve Güncellemeler

ona atfedilen…Neil Hall/EPA, Shutterstock üzerinden

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Brezilya’da çaresizce bir baskı noktası arayışında bir dereceye kadar umut vardı. Savunmacılar belki: Esrarengiz enerjisi nihayet 39 yaşında kaynamaya başlayan Daniel Alves kadroya sığabilirse, seçenekler harika olamaz.

Ya da belki orta saha: belki de ülkesinin koçu Tite, geniş hücum yeteneklerini kullanma cazibesine karşı koyamayacak ve Casemiro’yu odadaki tek yorgun yetişkin bırakacaktır. Ya da gerektiğinde Neymar olabilir. Neymar’ın önemli olduğunda teslim olacağına güvenilebilir mi?

Brezilya-Sırbistan maçı nasıl izlenir: 14:00 EST. Tilki, Telemundo, Tavuskuşu.

Her şey biraz umutsuz geliyor. Brezilya’nın Dünya Kupası’nı kazanacağının garantisi yok elbette, en azından bazı rakiplerinin kalitesinden dolayı. Arjantin Ve şimdi Almanya Tökezlemiş olabilirsin ama FransaVe İngiltere Ve için teşekkürler Kosta Rika’nın kıyamet gibi bastırılmış yıkımı Çarşamba günü İspanya elini gösterdi. Saha şekilleniyor.

Turnuvaya giden haftalarda, Brezilya’nın zirvede olduğu varsayımı vardı. Sırp mevkidaşı Dragan Stoykoviç’in sözleriyle Tite’ın emrinde bir “altın nesil” var. Stojkovic, hafızası yeterince uzun olanlar için, Altın nesiller hakkında bir iki şey biliyor.. Belirgin bir baskı noktası yoktur. Bu, Brezilya’nın 2002’de turnuvayı kazanmasından bu yana finale çıkardığı en iyi takım; Aslında 20 yıl önce Japonya’da kazanan takımdan çok daha iyi bir takım. Standardı gördüm. Şimdi onları eşleştirme zamanı.

READ  Hacker, Brian Reynolds tahkimden kaçınmak için iki yıllık anlaşmayı kabul etti