Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Laverne & Shirley’ dizisinin yıldızı Cindy Williams 75 yaşında hayatını kaybetti.

Ama daha çok Shirley olarak bilinir.

Bayan Williams, “Biraz iyimser, iyi kalpli, itaatkar, karamsar ve eğlenceyi seven biriydi” dedi. Bir keresinde karakterinden bahsetmişti.. “Onu her zaman bu korkuya sahip olarak gördüm,” diye ekledi ve Shirley’nin arzularının ekranda hiçbir zaman açıkça belirtilmemesine rağmen, hem Laverne hem de Shirley’nin modern hayatın konforunu aradığını belirtti.

Williams, “O karakterlerin benim için üzüntüsü buydu,” diye ekledi. “Ya olmazsa, biz neredeyiz? Ve bu benim de bir nevi hayatımdı.”

22 Ağustos 1947’de Los Angeles’ın San Fernando Valley bölgesindeki bir mahalle olan Van Nuys, California’da dünyaya gelen Cynthia Jane Williams, lise yıllarında oyunculuğa ilgi duymaya başladı ve Los Angeles City College’da tiyatro sanatları eğitimi aldı. sunduğu biyografilere göre Bayan Kranes. Bayan Williams, 2015 anılarında “Ben ‘vadi kızı’ diyebileceğiniz kişiyim,” diye yazmıştı, “Shirley, ben Jst! Kayıtlı hayatlar.

çalıştım gözleme eviyanı sıra Hollywood’daki Whiskey a Go Go gece kulübünde, göre hollywood muhabiri. Bayan Williams, deodorant reklamlarında oynamaya devam etti ve Güneş gözlüğüBazılarının hiç yayınlanmadığını söyledi. bir röportajda Televizyon Akademisi ile. İlk TV rolleri arasında ‘Oda 222’, ‘Dadı ve Profesör’ ve ‘Aşk, Amerikan Tarzı’ bölümleri vardı.

“Her zaman kahramanın en iyi arkadaşını oynadım, her zaman” dedi.

Daha sonra görünüşte suçsuz görünen Amerikalı Sevgilisi ile ünlenen Bayan Williams, “The Conversation”da son derece kurnaz bir performansla bu beklentiyi alt üst ediyor. Filmde izleyici, sözlerini gizlice kaydedilmiş bir konuşmadan toplar ve onun genç kız katili değil, çaresiz bir kurban olmasını bekler. Bunu daha dramatik roller izleyebilirdi ama o bunun yerine durum komedilerine yöneldi.

Bayan Williams ve Bayan Marshall, Bayan Marshall’ın erkek kardeşi Garry Marshall, iki kadının konuk oyuncu olup olmayacağını sorduğunda, Bay Coppola tarafından kurulan ve potansiyel olarak iki yüz yıllık bir TV parodisi üzerinde çalıştıkları bir yapım şirketi olan Zoetrope’da yazar ortaklarıydı. Fonzie (Henry Winkler) ve Richie (Ron Howard) için kolay randevular olarak “Mutlu Günler”. Fonzie Laverne kendisi için iddiada bulunurken Shirley, Richie’yi kastederek Bayan Williams’ı o filmde erkek arkadaşını oynayan American Graffiti ortak yıldızı Bay Howard ile yeniden bir araya getirdi.

READ  Khloe Kardashian, Disneyland Resimlerinde True Thompson'ın Kızını Kabul Etmeye Zorlandı