Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Last of Us seyircisi art arda üçüncü hafta büyüyor — Son tarih

The Last of Us seyircisi art arda üçüncü hafta büyüyor — Son tarih

Bizden geriye kalanlar Yakın zamanda gücünü kaybedecek gibi görünmüyor. Kıyamet sonrası dizisinin üçüncü bölümünü Pazar günü 6,4 milyon kişi izledi. HBO Ve HBO Max, Nielsen ve birinci taraf verilerine göre.

Bu, ikinci haftada en büyük izleyici artışı rekorunu kırmış olan geçen haftaya göre %12’lik bir artış anlamına geliyor. HBO Ağın tarihindeki orijinal drama dizisi. Aynı gün 4,7 milyon kişi tarafından izlenen dizi galasından Pazar izleyicisi de %37 arttı.

Sadece iki HBO bölümü aldı seriyi yenile ikinci bir sezon için. İlk bölümün aldığı puana bakılırsa beklenen bir filmdi. İkinci en büyük genişlik Sonra sonra ejderha evi nerede tahta imparatorluğu 2010 yılında piyasaya sürüldü.

İlişkili: Bizden geriye kalanlarLinda Ronstadt’ın “uzun, uzun zaman”ının Spotify’daki akışlarda ani bir artışa neden oluyor

İlk iki bölüm Bizden geriye kalanlar Ortalama 21,3 milyon izleyiciye sahip. Bununla birlikte, HBO’nun artık platformlar arası izleyicileri olan ve bölüm başına ortalama 15 milyondan fazla izleyiciye sahip dört güncel dizisi var. Bu, HBO’nun tüm türlerde aynı anda 15 milyondan fazla izleyiciyi çeken birden fazla mevcut diziyi ilk kez göstermesidir.

ejderha evi İlk sezon, bölüm başına ortalama 29 milyon izleyici ile en iyi performansı sergiliyor. Bizden geriye kalanlar 21,3 milyon ile ikinci sırada yer almaktadır. trans 2. Sezon, bölüm başına ortalama 19,5 milyon ve Beyaz nilüfer 15,5 m’ye kadar

Bizden geriye kalanlarPlayStation oyunundan uyarlanan, modern uygarlığın yok oluşundan 20 yıl sonra geçiyor. Hayatta kalan deneyimli Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırmak için tutulur. Küçük bir işle başlayan şey, hızla acımasız bir yolculuğa dönüşür çünkü ikisi de Amerika Birleşik Devletleri’ni geçmek ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorundadır.

READ  Bir YouTuber, Amerikan dizisi Sailor Moon'un ilk bölümünü yayınladı

Pascal, Bella Ramsey, Gabrielle Luna, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett ve Nick Offerman ile Melanie Lynskey, Storm Reid, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Lamar Johnson, Kevon Woodard, Graham Greene, Eileen Miles, Ashley Johnson’ı canlandırıyor. ve Troy Baker.