Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lea Michele’in oynadığı “Funny Girl” İşçi Bayramı hafta sonunu bitiriyor

Eleştirmenler fışkırdı. The New York Times’da Jesse Green, Michelle’i “bir füze: ilk sözleriyle (“Hey, harika”) doğrudan hedefine ateş eden ve onu vuran bir şovmen olarak tanımladı. Los Angeles Times’taExclaim! ‘de Charles McNulty, “Lea Michele çağlar boyunca güçlü bir tur veriyor” diye yazdı.

Şovdaki koşusu, arka planı nedeniyle daha da çekici hale getirildi: “Glee” de Michelle, Streisand’ı temsil eden bir karakteri oynuyor, “Funny Girl”den şarkılar söylüyor ve ardından kurgusal bir canlanmada başrol oynuyor. Sanattan hayata öykünme perspektifinden Michelle, Broadway’de rol oynayacak gibi görünüyor, özellikle de Gerçek Dünya’nın yeniden canlandırılması, Michelle’in kariyerinde önemli bir rol oynayan Michael Meyer tarafından yönetildiğinden beri, Michelle’in kariyerinde önemli bir rol oynadı. “Bahar Uyanışı” henüz gençken. Ancak “Funny Girl”ün yeniden canlanması başladığında, Michelle televizyondaki rol arkadaşlarına kötü davranmakla suçlandıktan sonra sosyal medyada suçlandı ve yapım ekibi onun yerine “Booksmart”ın sevilen yıldızı Feldstein’a yöneldi.

“Funny Girl”ün yeniden canlanması geçen Nisan’da başladı ama eleştirmenler de öyle. Genel olarak Feldstein’ın performansından korkan satışlar yaza doğru düşmeye başladı. İşte o zaman Feldstein ayrıldı ve Michelle geldi ve bir sarsıntıya ihtiyaç duyan bir şov ve yeni bir anlatıya ihtiyaç duyan bir aktris için son derece tehlikeli bir sahne yarattı. McNulty, “Bu, Michelle’in kariyerinde belirleyici bir andı,” diye yazdı.

READ  Night Country - Issa Lopez ve Barry Jenkins devraldı

Michelle’in performansı izleyicileri etkiledi ve o gelir gelmez gösteri bantlandı. Albümü yayınla. Gösteriyi yorulmadan tanıttı ve dans ediyor Macy’nin Şükran Günü Geçit Törenikvelling, Streisand’dan gelen bir mektubun üstünde “Seth Meyers ile Geç GeceJimmy Fallon ile sessiz sinema oynayın.Bu Gece Gösterisi. Röportajlarda çekicilik, pişmanlık ve alçakgönüllülüğün bir karışımını kullandı.

Sonya Friedman liderliğindeki yapım ekibi, kapatma kararıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve bir sözcü yorum yapmadı. Ancak sektörde, Michelle’in görev süresi sona erdiğinde gösterinin de sona ermesi bekleniyordu. Bu, özellikle yıldız odaklı bir müzikal canlanma için alışılmadık bir durum değil: “Funny Girl”, örneğin 13 ay süren ve büyük çekilişlerin ayrılışıyla sona eren “The Music Man”in yakın zamanda canlandırılan Hugh Jackman’ı geride bırakmış olacak. ve Sutton Foster.