Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jerry Turner ve Teresa Nest ABC düğününde evlendiler – The Hollywood Reporter

Jerry Turner ve Teresa Nest ABC düğününde evlendiler – The Hollywood Reporter

Jerry Turner, ABC’de canlı olarak yapılan bir düğün yayınında evlenmeye hazır olduğundan, bekarlığa veda altınına uzun süre sahip olamayacak.

Perşembe günkü canlı final sırasında Altın LisansDizinin kahramanı Turner’ın Kosta Rika’daki Teresa Nest ile nişanlanmasını da içeren çift, 4 Ocak 2024’te evleneceklerini duyurdu. Altın düğün Özel bölüm saat 20.00’de yayınlanacak ve serinin o günden bu yana televizyonda yayınlanan ilk düğünü olacak. BSC Favoriler Sean Lowe ve Catherine Giudici 2014’te yemin ettiler.

Sunucu Jesse Palmer, Turner (72) ve Nest (70)’e programın çifti İtalya’ya bir geziye göndereceğini söyledikten sonra Bachelor Gold şöyle yanıt verdi: “Bunu bir balayı gezisi olarak kullanabiliriz çünkü evleniyoruz.” Bunu elimizden geldiğince çabuk yapacağız çünkü bizim yaşımızda kaybedecek fazla zamanımız yok. Düğün planı yapar yapmaz evleneceğiz.

İkinci olan Leslie Fahima, Kosta Rika’da Turner’ın ilişkilerine ilgi duymadığını hissettikten sonra gözyaşları içinde ayrıldı ve Turner, Nest’e karşı hislerinin daha güçlü olduğunu ifade etti. Fahima, finalin “Son Gülden Sonra” bölümünde Palmer’a “Kendimi yıkılmış hissettim” dedi. “Duvarlarımı yıktım ve ona o kadar aşık oldum ki. Uzun zamandır kimseye aşık olmamıştım, bu yüzden zordu.”

Jerry Turner ve Teresa Nest nişanlandıktan sonra Altın Lisans

Disney/John Fleenor

Canlı çekimin sonunda tekrar bir araya geldiklerinde Fahima, Turner’a ayrılıklarından dolayı “harap” hissettiğini söyledi ve ona işlerin nerede ters gittiğini sordu. “Pek iyi gitmedi Leslie,” diye yanıtladı “Başka biriyle daha iyi olurdu. Yanlış yöne giden doğru kişiydi.”

Turner potansiyel bir teklif için Kosta Rika’ya geldiğinde şaşkına döndü ve ona şöyle dedi: “Senin benim için birlikte yaşamak için doğru kişi olmadığını fark ettim.” Eklemeden önce durakladı, “Onsuz yaşayamayacağım kişi sensin.” Nest daha sonra güldü ve evlenme teklif etmek için dizinin üstüne çökmeden önce ona “Bu çok iyiydi” diye güvence verdi.

Palmer, Turner’a “Son Gülden Sonra” sırasında Nest’e karşı hislerinin bir gecede tarih geliştirip geliştirmediğini sordu. Turner, New Jersey’li bir finansal hizmetler uzmanı olan Nest ile olan ilişkisi hakkında “Konuşmada farkına varılan anlar vardı” dedi. “Her geçen an, coşkusunu, maceracı yanını ve tüm bunları daha da fazla gösterdi. Bunların her biri ekstra bir avantajdı.”

Fantazi süitteki fiziksel ilişkileri sorulduğunda Turner itiraz etse de Nest, sezon boyunca unutulmaz bir şekilde kullanılan bir ifadeyi çağrıştırarak “Ayakkabılarını çıkardım” diye bağırdı. Seyirci güldükten sonra şaka yaptı: “Hayır, öpücüklerle.”

Fahima finalde Turner’ın onu iki kızı ve torunlarıyla tanıştırdıktan kısa bir süre sonra ilişkilerini bitirmesiyle perişan halde kaldı. Fahima, Turner’ın fantastik süit randevusunda ona olan aşkını ilan etmesi ve onu geleceklerini birlikte planlamaya teşvik eden yorumlar yapması nedeniyle özellikle kırıldığını açıkladı.

Fahima, Kosta Rika’da Turner’a “Kalbim yine kırıldı” dedi. “Ama şimdi ne kadar kırıldığımı ve kimsenin beni seçmediğini bir kez daha görmek için bunu tüm dünyanın önünde yapmalıyım. Yine beni seçmedin. Ve o gece beni seçmişsin gibi gösterdin. Bana durumun böyle olacağını düşündüren şeyler söyledin, beni yola götürdü, sonra bir dönüş yaptı ve beni orada bıraktı, ben de böyle hissediyorum.

Nest ve Turner, eşlerini kaybetmenin ortak acısını paylaşarak birbirlerine bağlandılar. ABC tarafından Indiana’dan emekli bir restoran sahibi olarak tanımlanan Turner, lisedeki sevgilisi ve 43 yıllık eşi Toni’yi 2017 yılında bakteriyel bir enfeksiyona yakalandıktan sonra öldüğünde kaybetti. Bu arada Nest’in 42 yıllık kocası Billy de böbrek yetmezliğinden hayatını kaybetti.

Yayınladığım bir makalede Hollywood Muhabiri Dizinin Turner’ın evlenmeden önce kimseyle çıkmadığı yönündeki anlatımını sorgulayan bir kadın, kendisini Turner’ın eski kız arkadaşı olarak tanıttı ve karısının ölümünden bir ay sonra çıkmaya başladıklarını ve bunun iki yıldan fazla süren bir ilişkiye yol açtığını söyledi. İsminin gizli kalmasını isteyen kadın, Turner’ın 2020 yılı başlarında ilişkisini bitirmeden önce Iowa’dan Turner’ın Indiana’daki evinde yaşamak üzere taşındığını söyledi.

READ  Buckingham Sarayı, Kraliçe Elizabeth'in bu yıl İngiltere Parlamentosu'nu açmayacağını söyledi