Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

LeBron James, Dylan Brooks’u Rockets’la anlaşmayı ‘hak ettiği’ için övdü

LeBron James, Dylan Brooks’u Rockets’la anlaşmayı ‘hak ettiği’ için övdü

Dave McMenaminESPN personel yazarı8 Kasım 2023 15:31 ETOkumak için 3 dakika

Dillon Brooks, LeBron’u koruyor: “Onu hapse atmaya hazırım”

Dillon Brooks, Rockets-Lakers maçında LeBron James’i nasıl yıpratmayı planladığını açıklıyor.

HOUSTON– Dillon Brooks, Memphis Grizzlies ve Los Angeles Lakers arasındaki play-off serisindeki kötü dönüşü bu yaz Houston Rockets’a güzel bir maaş gününe dönüştürmüş olabilir, ancak sezon sonrası rakibi LeBron James, Brooks’un her kuruşunu kazandığını söylüyor.

Çarşamba günü James, Brooks’un kendisini bir Lakers yıldızı olarak göstererek piyasa değerini artırıp artırmadığı sorulduğunda, “Sözleşme verilen her oyuncuya bir sözleşme verildiğini ve aldığı sözleşmeyi hak ettiğini düşünüyorum” dedi. Cips.

“Yani onun durumunda, aldığı sözleşmeyi hak ettiğini düşünüyorum. Oregon Eyaletinden çıktığından beri çalışmaya başladı ve Houston’ın buradayken değer bulduğu şey de buydu. Yani hayır, bence bununla hiçbir ilgisi yok. “

Brooks, Jalen Green, Jabari Smith Jr. ve Alberin Singgun gibi yetenekli genç bir gruba katılmak üzere antrenör Emi Udoka ve kıdemli guard Fred VanVleet’in de dahil olduğu, yenilenmiş Houston kadrosuna katılmak için dört yıllık 80 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı.

Brooks, Grizzlies’in Lakers’la ilk tur karşılaşmasında James’i “yaşlı adam” olarak nitelendirdi ve sonunda bir analist ve katılımcı olarak kötü bir performans gösterdi ve %31,2 şut oranıyla (3 sayı aralığında %23,8) 10,5 sayı ortalamasıyla 3,0 ortalama yakaladı. ribaund. Ve altı maçta 1.8 asist yaptı. Bu arada James, 22.2 sayı, %48.6 şut, 11.2 ribaund ve 5.2 asist ortalamalarıyla yedinci sırada yer alan Lakers’ı, ikinci sırada yer alan Grizzlies karşısında mağlup etti.

Brooks, Salı günü James ve Lakers hakkında soru sorulduğunda oyunu memnuniyetle karşıladı ve bu sefer hiç şüphe duymadı.

Brooks, “Onu kilitlemeye hazırım” dedi. “İyi şut atıyor. İyi oynuyor. Bu yüzden onu yormak ve dördüncü çeyreğe erken sokmak için oradayım.”

James, Çarşamba gecesi Brooks’a giderken play-off geçmişi hakkında fazla düşünmeyeceğini söyledi. Los Angeles, bu sezon dört maçlık deplasman serisinin ilk iki maçını kaybedip Crypto.com Arena karşısında 0-4’e geriledikten sonra başka sorunlarla karşı karşıya.

James, “Bunun sadece rekabetten ibaret olduğunu düşünüyorum” dedi. “Oraya çıkıp rekabet etmek her zaman harikadır, bu yüzden o, ligimizde diğer birçok oyuncuyla rekabet etmeyi seven adamlardan biri.

“Ama aslında geçmişte pek fazla yaşamıyorum. … Yıllar geçtikçe bunu geçmişte bırakıp bir yolunu buluyorum. [think about]: ‘Deplasmanda ilk galibiyetimizi nasıl alabiliriz?’ Kesinlikle benim zihniyetim bu.”

READ  ABD Açık tek erkekler finalinde yarı yarıya beklediğimiz bir maç: Djokovic - Medvedev