Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

23 sakat oyuncu Bengals’a hazırlanmak için ‘sürecimizi durdurmayın’

23 sakat oyuncu Bengals’a hazırlanmak için ‘sürecimizi durdurmayın’

Collins, Bucs’a karşı oynadığı son Haftanın Oyuncusu performansı sırasında Stroud’un beş golünden birini yakaladı. Çarşamba günü Collins, sakatlık raporuna göre altı yetenekli oyuncudan biriydi.

Tüm sezon boyunca sakatlıklarla uğraşan Howard ve Tunsil, rahatsızlıklarla uğraşan beş hücum oyuncusundan ikisi. Yıl boyunca Houston’ın hücum hattında sakatlık sorunu nedeniyle karışık maçlar yaşandı. Açıkçası, 10. Hafta da farklı olmayacak.

Ryans, “En iyi beş oyuncumuzu öne çıkarmaya devam edeceğiz” dedi. “Oyuncu transferi ve benzeri şeyler söz konusu olduğunda, bunlar bizim halledeceğimiz konularla ilgili şirket içi antrenörlerin kararlarıdır.”

Özel takımlarda da sakatlık sorunları yok değil, çünkü golcü Kaimi Fairbairn dörtlü sakatlığı nedeniyle Çarşamba günü antrenmana çıkmadı ve Pazar günü de oynaması pek mümkün görünmüyor. Houston, bu hafta başında şutör Matt Amendola’yı antrenman takımına alarak ona hazırlanmak için üç gün süre verdi.

Amendola’nın hazırlanmak için zamanı olup olmadığı sorulduğunda Ryans, “Göreceğiz” dedi. “Geçen haftanın ilk yarısının sonunda elimizde bir gol vardı. Bakalım ne olacak.”

Mutlu vuruşu yapan oyuncu, 29 yardalık çok önemli bir golü dönüştüren geri koşucu Dare Ogunbowale’di.

Ryans yukarıda belirtilen yorumunu yaparken güldü. İşleri olumlu tutuyor ve bir sonraki adam zihniyetini benimsiyor. Bu özellikler onun Houston’ı şaşırtıcı bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı oldu çünkü 4-4 Teksaslı takım daha şimdiden geçen yılın galibiyet toplamını geçmişti.

Ancak sakatlık raporunda 23 oyuncunun yer alması kesinlikle Çarşamba günü ortalama bir rakam değil.

READ  New York Jets, Daryl Reeves, Debrecacho Ferguson ve Nick Mangold'u şeref yüzüğüne alıyor