Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lenovo, en yeni tabletlerden ikisini oldukça karşı konulmaz fiyatlarla satıyor

Lenovo, en yeni tabletlerden ikisini oldukça karşı konulmaz fiyatlarla satıyor

Bu sayfadaki bağlantılardan satın alırsanız komisyon kazanabiliriz.

Lenovo, en yeni tabletlerden ikisini oldukça karşı konulmaz fiyatlarla satıyor

Güncelleme: Lenovo Yoga Tab 11 eBay anlaşması, orta sınıf korucudan eşi görülmemiş bir yüzde 25 indirim fark etmemizin ardından 48 saatten fazla bir süredir güçlü olsa da, Yoga Tab 13’ün yüzde 24’lük fiyat indirimini size bildirmekten dolayı üzgünüz. Çinli teknoloji devinin eBay vitrininin şaşırtıcı bir şekilde stokta olmadığı göz önüne alındığında, artık mevcut değil.

İnanılmaz derecede, biz konuşurken daha iyi bir yükseltme oluyor ve bu doğrudan Lenovo’dan geliyor. Şirketin gerçek ABD sitesinde olduğu gibi, RAM’li dev Yoga Tab 13 8GB’ı her zamanki 679,99 $ fiyat etiketinden 200 $ daha ucuza alabilirsiniz. Ödeme sırasında siparişinize “LENOVOEMPCLEAR22” (gereksiz derecede karmaşık) ekupon kodunu uygulamayı unutmamalısınız, Slickdeals’ta ilk bildirildiği gibi. Orijinal hikayemiz aşağıdadır.

Samsung, son zamanlarda, bir nedenden dolayı ihtiyaçlarının karşılandığını hissetmeyen tablet meraklılarından çok fazla ilgi görüyor. Apple’dan sektör lideri iPad’lerancak bir nedenden ötürü, bir üye sipariş etmeye çok hevesli değilseniz, Galaxy Tab S8 Aileden de, Lenovo’nun ürün portföyü bir göz atmaya değer olabilir.

En yeni iPad Pro ikilisi veya Samsung’un yeni premium Galaxy Tab üçlüsü kadar hareketli veya gösterişli hiçbir yerde, Yoga Tab 11 ve Yoga Tab 13 ortak noktalarını oluşturdular. Yaklaşık altı ay içinde Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk ticari görünüm Çok rekabetçi fiyatlar.
Tabii ki, son iki yıldır Lenovo MO’ya en az aşina iseniz, bu da şirketi harekete geçirdi. Küresel satıcı platformuUygun fiyatların daha da düştüğünü duyunca şaşırmayacaksınız, bu da özellikle küçük modele karşı koymayı çok zorlaştırıyor.
Yani, benim en iyime sahip olmakta ısrar etmezsen Paranın satın alabileceği en iyi tabletler Artık, oldukça keskin 11 inç 2K ekrana, dört güçlü JBL hoparlöre ve neredeyse en ince noktasında oldukça hafif 7.9 mm’lik bir cihaz için şaşırtıcı derecede büyük bir pile sahip iyi bir orta korucuya razı olmaya hazırsınız.
319,99 $ normal fiyat etiketi ile, Lenovo Yoga Tab 11, yalnızca güvertede etkileyici bir 4GB RAM değil, aynı zamanda iyi bir kullanımla kolayca genişletebileceğiniz 128GB dahili depolama ile 239,99 $ karşılığında sizin olabilir. Eski moda bir microSD kart.
Çok ilginç bir şey, bu bütçeye uygun 11″ anakartı beğenilerden farklı kılıyor iPad Havası (2020) veya Samsung Galaxy Tab S7 FE Gelişmiş bir içerik görüntüleme veya oyun deneyimi için Yoga Tab 11’i desteklemek ve hatta duvara asmak için kullanılabilen yerleşik bir paslanmaz çelik destek ayağıdır.

Liste fiyatında 679,99 $ yerine 519,99 $ olan Lenovo Yoga Tab 11, Snapdragon 870 işlemci ve kaputun altında 8 GB bellek ile orta sınıf kardeşinden açıkça daha büyük değil, aynı zamanda önemli ölçüde daha güçlü ve ayrıca nadirdir. mikro-HDMI bağlantı noktası, kolay çift ekran çıkışı sağlar.

READ  LG'nin yeni ultra hafif Gram dizüstü bilgisayarları bazı OLED ekranları ve AI Boost teknolojisini içeriyor

Bu arada 13 inçlik ekran… 2160 x 1350 piksel çözünürlüğü ve 60 Hz yenileme hızı teknolojisiyle bu fiyata çok iyi, “yüksek performanslı” pil ise premium bir pile sıkıştırılmış. – 30 watt hızlı şarj desteği ile 6,2 mm’den daha ince görünümlü kasa. Tabii ki, yukarıda bahsedilen kickstand da burada, ancak garip bir şekilde microSD kart yuvası yok.

Bu çok indirimli iPad rakiplerinin her ikisi de Lenovo’nun kendisi tarafından eBay’de yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş durumda satılmaktadır, bu da şüphesiz tam standart bir garantiyle geldikleri anlamına gelir.