Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Capcom, Street Fighter 6’yı duyurdu

Capcom, Street Fighter 6'yı duyurdu

GamesBeat 2022, 26-28 Nisan’da oyun dünyasının liderlerine yönelik en büyük etkinliğiyle geri dönüyor. yerinizi ayırtın Burada!


kim? Hangi Capcom Geri sayım nihayet sona erdi ve bununla birlikte, Street Fighter 6’nın merakla beklenen açıklaması geliyor.

Bu, Street Fighter V’in 2016’da piyasaya çıkmasından bu yana popüler dövüş oyunu serisindeki ilk yeni numaralı giriş olacak. Giriş, içerik eksikliği nedeniyle eleştirildi, ancak Capcom daha fazla karakter, kıyafet ve daha fazlasını yayınlayarak Street Fighter V’i destekledi. yayınlandıktan sonra modlar.

Oyunun çoğunu görmedik, ancak Capcom bu yaz daha fazla haber vaat ediyor. Fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz. Ryo, aynı zamanda Street Fighter V’in son DLC’si olan yeni gelen Luke’a karşı çıkan franchise şampiyonu olarak görünüyor.

Capcom ayrıca, boşta kalan Darkstalker serisinden oyunlar da dahil olmak üzere bazı klasik dövüş oyunlarının yeni bir grubunu duyurdu. Capcom Fighting Collection 24 Haziran’da Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı.

VentureBeat görevi Teknik karar vericilerin dönüşümsel kurumsal teknoloji ve işlemler hakkında bilgi edinmeleri için dijital şehir arenası olmaktır. daha fazla bilgi edin

READ  YouTube'un reklam engelleme kampanyasından kaçınmak giderek zorlaşıyor