Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Liderler Sam Hoyle Arkalarına Yatarken Yapay Zeka Büyük Sorulara Nasıl Cevap Verebilir – NBC4 Washington

Liderler Sam Hoyle Arkalarına Yatarken Yapay Zeka Büyük Sorulara Nasıl Cevap Verebilir – NBC4 Washington

Bunlar, liderlerin hayranları için kafa karıştırıcı zamanlar. Galibiyetler kötü, mağlubiyetler iyi, oyun kurucular yedek kulübesinde oturuyor ve yardımcı antrenörler çoktan kovuldu.

Yeni yıl yaklaşırken Washington'da pek çok kafa karıştırıcı ve birbiriyle yarışan senaryolar oynanıyor. Bir kez daha kafası karışan hayran kitlesinin kaygısını hafifletmeye yardımcı olmak için, bir yapay zeka sohbet robotunun takımın geleceğiyle ilgili bazı büyük soruları nasıl yanıtlayabileceğini hayal ediyoruz.

Haftanın en önemli haberiyle başlayalım. Liderler koçu Ron Rivera Çarşamba günü resmi olarak takımın oyun kurucu olarak Jacoby Brissett'i görevlendirmek üzere ikinci sınıf öğrencisi Sam Howell'ı yedekleyeceğini duyurdu.

Soru: Liderler neden Howell'in yedek kulübesinde oturuyordu? Geleceğin bu olması gerekmiyor muydu?

C: Rivera aylarca serinin geleceği olarak Howell'dan bahsetti ama gerçekte bu muhtemelen erkendi. Howell bu sezon harika anlar yaşadı ancak geçtiğimiz aydaki oyunu, sahada sorumluluk üstleneceği noktaya kadar kötüleşti ve son iki maçın her birinde yedek kulübesinden çıkarıldı. Howell son dört maçta sadece bir gol atıp beş müdahalede bulundu. Bu dönemde paslarının sadece %46'sını tamamladı; tüm kayıplar liderler adına oldu. Howell için bir başka sorun da Brissett'in yardım görevini üstlenmek üzere geldiğinde başarılı olmasıydı. Tam bir oyundan daha az bir sürede Brissett paslarının neredeyse %80'ini tamamladı ve üç gol attı ve hiçbir müdahale yapmadı.

Soru: Howell'in yedek kulübesinde oturması adil mi? Bütün bunlar onun suçu mu?

Cevap: Adalet insani bir duygudur. Chatbot yalnızca gerçeklerle ilgilenir. Howell bu sezon büyülerde kesinlikle iyi oynadı ve taraftarlara, özellikle de program dışı maçlardaki başarısına tezahürat edecek çok şey verdi. Ancak geçen ayki oyunu sahadaki diğer Washington oyuncularına “haksız” görünüyor. Bunun Hall'un NFL'de ilk başlangıç ​​yılı olarak sadece ilk yılı olduğunu ve onun bir sezonda hiç bu kadar çok maç oynamadığını, pas-mutlu bir sistem oynamadığını ve bir sezonda hiçbir zaman bu kadar çok pas atmadığını unutmamak da önemlidir. Ayrıca Liderlerin geçirgen hücum hattının arkasından alınan fiziksel bombardımana asla bu kadar çok çuval ya da yakın bir yer almadı. Bedeninin ve zihninin alabilecekleri her şeyi almış olması mümkün. Hatayı veya suçu atamak bir bilgisayar sistemi için zordur, ancak Howell kesinlikle bunun bir kısmını barındırıyor. Ayrıca, Komutanların hücumunu etkileyen, bunlarla sınırlı olmamak üzere, zayıf hat oyunu, yeterli koşu/pas kredisi, şüpheli oyun çağrısı, kadro yapısı, alıcının reddedilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan pek çok sorun vardı.

Soru: 4-11'lik bir skorla ve yalnızca iki maç kala Liderlerin kaybetmesi normal mi?

READ  49ers'ın oyun kurucuları göz önüne alındığında, QB Brock Purdy topu uzağa atmayı nasıl haklı çıkarıyor - NBC Sports Bay Area & California

C: Evet. Bazı taraftarlar için takımları sahadayken büyük resmi görmek zor olabilir, ancak play-off'ların haftalar erken gelmesi ve geriye sadece iki maç kalması nedeniyle Washington'un kaybetmesi daha iyi. Bu, Komutanlara 4-13'lük bir final rekoru verecek ve en azından ilginç seçeneklerle dolu bir çaylak sınıfında ilk 4 draft seçimini garanti edecek.

S: Draftta en iyi seçim başarıyı garanti eder mi?

C: Hayır. Daha yüksek bir seçim, yalnızca Washington'un draft panosunda en üstteki hedefi alma şansını ya da Chiefs'in seçimi takas etmek istemesi halinde daha fazla değeri korumayı garanti eder. Seçim nerede olursa olsun, yine de yetenek değerlendiricilerinin doğru seçimi yapması gerekir.

Soru: Kimi seçecek?

C: Liderler şu anda “koç merkezli” bir yaklaşım kullanıyor; bu, Ron Rivera'nın personel konularında son sözü söylemesi anlamına geliyor. Martin Mayhew ve Marty Hurney liderliğindeki ön büronun da oldukça fazla etkisi var. Ancak sezon iki hafta içinde sona erdiğinde NFL'dekilerin çoğu Washington'da dramatik değişiklikler bekliyor. Josh Harris'in sahiplik grubu, futbolun yeni başkanını belirlemekle görevlendirilecek ve bu, serinin geleceği için en önemli karar olarak görünüyor. 2024 başkanlık seçimi gelecek yıl D.C.'deki tek önemli karar olmayacak.

S: Sam Howell'a neler oluyor?

C: Genç bir oyun kurucunun kadroda kalması muhtemel olmasa da tamamen mümkün. Uygun şartlarda iki sezon daha sözleşmesi var ve bu sezon çeşitli noktalarda Howell büyük umutlar vaat ediyor. Ancak Washington'un baharda yeni bir ilk tur QB taslağını hazırlaması muhtemel olmasa da tamamen mümkün. Belki bu, oyun kurucu rekabeti anlamına geliyor ya da belki Howell'in alternatif olduğu anlamına geliyor. Bunu söylemek için henüz çok erken. QB odasında paradigmanın değişeceği kesindir.

S: Jacoby Brissett'e ne dersiniz?

READ  Dünya Kupası sonuçları: Brezilya, Kamerun'u kaybetmesine rağmen G Grubu'nu kazandı ve Sırbistan, İsviçre'ye yenildi.

C: Washington'la yalnızca bir yıllık sözleşme imzaladı. Brissett, iyi futbol oynayan, akıllı, deneyimli bir oyuncu olacak, Mart ayında sınırsız serbest oyuncu olacak ve muhtemelen birçok taliplisi olacak.

Soru: Peki ya listenin geri kalanı? Personelin geri kalanı mı?

C: Genellikle NFL'de bir rejim değişikliği olduğunda binanın çoğu ters çevrilir. Bu, oyuncular, antrenörler, ön bürolar ve bazı futbol dışı çalışanlar anlamına gelir. Harris'in grubunun Temmuz ayı sonlarında, eğitim kampının açılmasından sadece bir hafta önce organizasyonun kontrolünü ele geçirdiği göz önüne alındığında, operasyonel olarak elleri büyük ölçüde bağlıydı. Artık tüm sezonu izledikten sonra Harris neyin işe yarayıp neyin yaramadığı konusunda çok daha iyi bir fikre sahip olmalı.

S: Son bir soru: Cowboys hayranları ne kadar sinir bozucu?

C: En sinir bozucu olanı. Aslında araştırmalarımız çoğunun daha önce Teksas'a hiç gitmediğini gösteriyor.

Editörün Notu: Cevaplarla ilgili her türlü sorun kesinlikle JP Finlay ile değil, kurgusal liderlerimizle görüşülmelidir.