Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tüm zamanların rekoru: Philadelphia’da 4 başlangıç ​​atıcısının seçildiği 7 All-Star – NBC Sports Philadelphia

Tüm zamanların rekoru: Philadelphia’da 4 başlangıç ​​atıcısının seçildiği 7 All-Star – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA – Dört Philadelphia oyuncusu, takım rekoru kıran yedi yıldızlı oyuncuyu oluşturmak için Arlington, Texas’ta ilk üç oyuncusuyla birleşecek.

Zack Wheeler, Ranger Suarez, Jeff Hoffman ve Matt Strahome, oyuncuların oyları ve komiserin ofisinin birleşimiyle 16 Temmuz All-Star Maçında Ulusal Lig’i temsil etmek üzere seçildiler.

Wheeler’ın değiştirilmesi muhtemel çünkü cezadan önceki son maçlar olan Salı ve Pazar günleri oynamaya başlayacak.

Diğer üçü Yaz Ortası Klasiğinde Bryce Harper, Trea Turner ve Alec Bohm’a katılacak.

Baş antrenör Rob Thompson, “Bu grupla gerçekten gurur duyuyorum” dedi. “Ön büro gerçekten iyi bir kadro oluşturdu. Yedi oyuncuyla gurur duyuyorum ve onlara, eğer oyuncuları alırlarsa ben de alacağımı söyledim. Kulübümüzden ayrılmayı hak ediyorlarsa, kadroya 40 oyuncu almak zorunda kalacaklar.” “All-Star maçı, Philadelphia tarihindeki 94 All-Star maçındaki en büyük kadro ve bu bir şeyler söylüyor.”

Philadelphia’da kazanmayı hak eden altı oyuncu vardı: Bunu başaran dört kişi, Aaron Nola ve Christopher Sanchez. Suarez, Wheeler ve Sanchez kazanılan koşu ortalamasında Ulusal Lig’de birinci, üçüncü ve beşinci sırada yer aldı. Nola, 4 mağlubiyete karşı 3,48’lik oranla 10 galibiyet elde ederken, galibiyet sayısı açısından da büyük turnuvalarda üçüncü sırada yer alıyor.

Hoffman, beşinci farklı organizasyonuyla 30. yaş gününden sonra beyzbolun en güvenilir sağ elini kullanan yardım oyuncularından biri haline gelerek son iki sezonda çok para kazandı. Sekiz kurtarış yaptı ve 37⅓ vuruşta 47 vuruş ve sekiz sayı atarak 1.21 vuruş ortalamasına sahipti. Hoffman’ın Philadelphia’yla oynadığı 92 maçtaki ERA oranı 1.91. Sezon sonrasında takımın tek önemli serbest oyuncusu ve yıllık 11-12 milyon dolara mal olsa da onu geri getirmenin bir öncelik olması bekleniyor.

Philadelphia, Thompson liderliğindeki bir maç öncesi toplantı sırasında All-Star takımına seçilen oyuncular arasından seçim yaptı.

READ  Steve Kerr, Warriors'ın Stephen Curry Şampiyonasını kazanmasını istedi

Hoffman, “Çok titriyordum ve sakinleşmem biraz zaman aldı. Karımı aradım ve herkes All-Star Maçına katılma planlarımızı iptal edip onun yerine beyzbol oynamaktan çok mutlu oldu.” dedi. .

“Bunun gibi şeylerin kaç kez olabileceğini kimse bilmiyor. Bu yüzden mümkün olduğu kadar anı yaşamaya, tadını çıkarmaya çalışıyorum çünkü dört çocuğum ve eşim de yanımda olacak. ailecek bunun tadını çıkarın.”

Bu Suarez, Hoffman ve Strahome’un All-Star takımına ilk seçimi olacak. Bu, Ulusal Lig’in son seçimini 2021 All-Star Şampiyonası’na kaydeden Wheeler’ın ikinci seçimi oldu.

Wheeler, “Bu adamların ilk galibiyetlerini aldıklarını görmek harika. Huff harika bir yol kat etti, Strahom çok çalışıyor ve daha iyiye gidiyor ve Ranger da çok çalışmaya devam ediyor. Tüm bu adamların yol boyunca geliştiklerini görmek harika” dedi. .

Strahome, 1.59 ERA, 45 vuruş ve 34 istekadaki dört yürüyüşle neredeyse Hoffman kadar dominanttı. 32’si maç olmak üzere 36 maça hiçbir kazanılmış gol atmadan katıldı. Braves, açılış gününde ona iki gol attı ve o zamandan bu yana performans ortalaması 1,07 oldu.

Hoffman atış ortağı olduğundan ikisinin de ısınma sırasında başka bir atıcı aramasına gerek kalmayacak.

Hoffman, “Muhtemelen gerçek av ortağımla birlikte olan tek kişi benim” dedi. “Bu harikaydı. Sanırım önce Strahme’nin adını duyurdular ve kendi adımı duymak benim üzerimden büyük bir stres aldı. Bunun için ne kadar emek, zaman ve çaba harcandığını biliyorum.” Birlikte eğlendiğimiz için gerçekten mutluyum.”

Hoffman gibi Strahome da bu anın daha da tatlı görünmesini sağlayacak dolambaçlı bir kariyer yolunu seçmiş.

Philadelphia’ya 2023’ten önce sağlıklı bir oyuncu olarak geldi, ancak 2020-22 arasında sadece 72 vuruş yaptı. 2017’de sol patellar tendonunu yırttı ve o andan itibaren Philadelphia ile sözleşme imzalayana kadar her kışı dizini güçlendirmek için çalışarak geçirdi. gelecek sezona sıkı bir hazırlık yapmak yerine.

READ  Rus oyuncu Wimbledon'da oynamak için milliyetini değiştirdi

Phillies’le yepyeni bir seviyeye ulaştı.

“Burası Philadelphia. Enerji” dedi. “Her gün kazanmak her şeydir… Henüz bunun farkına varmadım.”

Suarez’in son iki maçındaki performans puanı 1,83’ten 2,58’e yükseldi ve Cumartesi akşamı hâlâ takımda kalıp kalmayacağı sorulduğunda “Bu iki maçtan sonra öyle düşünmüyorum” diye şaka yaptı.

Ancak orada olacağını biliyordu çünkü önceki çalışma çok muhteşemdi.

Suarez, “Bu konuda ciddi değildim ve endişe de duymadım. Sezon içinde ve sezon dışında bunun için çalışırsınız, bu hedefe ulaşmak için çalışırsınız” dedi.

Suarez’e, Babalar Günü haftasonunda onu ilk kez Citizens Bank Park’ta şahsen gören eşi, altı yaşındaki kızı ve üç yaşındaki oğlu da eşlik edecek. Venezuela’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat etmek kolay değil ve büyük lig oyuncusu Ranger’ı yalnızca uzaktan televizyonda gördüler.

“Hepsi planımın bir parçasıydı” diye şaka yaptı. “Bu yıl All-Star takımına gireceğimi bildikleri için geldiler. Her şey planlandığı gibi gidiyor.

“Hayır, All-Star takımına ilk seçimim için onları burada görmekten çok mutluyum ve en iyi sonucu elde etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza eminim.”