Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lightyear: Tom Hanks, Tim Allen’ı Buzz Lightyear olarak değiştirme kararını sorguluyor

Lightyear: Tom Hanks, Tim Allen'ı Buzz Lightyear olarak değiştirme kararını sorguluyor

Tom Hanks, Tim Allen’dan Buzz’ı seslendirmesinin neden istenmediğini merak etti Işık yılı.

Film duyurulduğunda, çoğu kişi Allen’ın karakteri seslendireceğini varsaymıştı. Ancak Chris Evans’ın tam da bunu yapacağı ortaya çıktı.

Evans, filmin oyundan değil, Pixar evreninde oyuna ilham veren gerçek hayattaki astronottan esinlendiğini açıklayarak seçimini savundu. Bu arada yönetmen Angus MacLean Kararı “kasıtlı” olarak nitelendiren.

Woody, Baz Luhrmann’daki yıldız Hanks’in sesi olduğunda Elvis“Buzz Lightyear’a karşı sinemalarda olmak garip” olup olmadığını sordu. CinemaBlend: “Buna ne dersin? Aslında Tim Allen ile kafa kafaya gitmek istedim ve sonra Tim Allen’ın yapmasına izin vermediler. Anlamıyorum.

Rolde Evans olduğu yorumlandığında, “Evet, evet, biliyorum” dedi.

Devam etti, “İşte şu: Bir grup yabancıyla sahneye geri dönmek ve ortak bir şeyle uzaklaşmak istiyorum. Yapmak istediğim şey bu ve onunla bir film izleyeceğim.” [Allen] – Bunu dört gözle bekliyorum.”

Tom Hanks, Tim Allen’ın Lightyear’ı Neden Temsil Etmediğini Anlamıyor

(Getty Resimleri)

Hanks ve Allen, 1995 yılında vizyona giren ilk Toy Story filmindeki karakterleri seslendirdiklerinden beri arkadaş kaldılar. 1999, 2010 ve 2019’da üç devam filmi için geri döndüler.

Son zamanlarda Aline Yeni film hakkındaki dürüst fikrini paylaşın. Bu arada, bir Woody V hakkında rahatsız edici bir teori Oyuncak Hikayesi 3 Filmi izleme şeklinizi değiştirebilir.

Işık yılı Şimdi sinemalarda. Bulursun bağımsızgözden geçirmek Burada.

READ  'Hanım. Marvel Tanıtımı: Disney+'daki MCU'da görünen ilk Müslüman süper kahraman