Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Logitech’in Game Pass avuçiçi pahalıdır

Logitech'in Game Pass avuçiçi pahalıdır

Beyaz tuşa benzer bir cihaz, iki elinizle tutarken Xbox panosunu görüntüler.

Üzerinde herhangi bir büyük oyunu oynayabilecek (nispeten) küçük bir cihaza sahip olmak harika bir fikir ve bu Valve’in Buhar Destesi hakkında sevdiğim şey. Ancak güverte biraz hantal olabilir ve pili bazen dayanmaz. Ayrıca, Xbox Game Pass ile kolayca çalışmaz. Bu nedenle Game Pass ve Xbox oyunlarını yayınlamak için yeni, daha küçük bir taşınabilir cihaz fikri kulağa harika geliyor! Bununla birlikte, 300 dolardan Steam Deck ve Switch OLED’in aşağı yukarı aynı fiyat noktasında olduğu bir dünyada çok pahalı görünüyor.

Microsoft ve Logitech tarafından bugün duyurulduYeni G Cloud mobil oyun konsolu, video oyunu akışı etrafında oluşturulmuş küçük bir Android cihazıdır. 10 yıl önce bu garip bir fikir gibi görünürdü. Ancak bugün, hemen hemen her oyunu, çoğu platformda, yeterli düzeyde kurcalama ile yayınlayabilirsiniz. Bu yeni G Cloud cihazının arkasındaki fikir, kurcalamayı ve modları ortadan kaldırmak ve oyunculara Game Pass’teki tüm harika oyunları yayınlamak için basit, hızlı ve hafif bir yol sağlamaktır.

İlk olarak, pozitifler. Yeni Android cihazınızı talep ediyor Pil ömrünü uzatmak için, bunun nedeni muhtemelen yalnızca oyunları yayınlaması ve yerel olarak oynamamasıdır. 7 inç 1080p dokunmatik ekrana, yerleşik kontrollere, 3,5 mm kulaklık jakına ve Xbox denetleyicisine benzer bir düğme ve çubuk tasarımına sahiptir. Cihazın görünüşünü de çok beğendim. Buhar Destesinden biraz daha küçüktür, ki bu da daha küçük elleri olan insanlar için iyi olacaktır.

Ama sorun şu: fiyat. Şu anda, bir dosya isteyebilirsiniz G Cloud 300 $ Bunun temelde yerleşik kontrolleri, daha büyük bir pili ve telefon görüşmesi olmayan süslü bir Android telefon olduğu düşünülürse oldukça yüksek. Google Play Store desteği var, bu nedenle mobil oyunların ve uygulamaların üzerinde çalışması gerekiyor. Ve Android tabanlı, temel olarak ilk günden özelleştirilebilir olacak. Ama yine de 300 dolar, yani kulağa yüksek geliyor.

وهذا فقط الآن. بمجرد طرحه في 17 أكتوبر ، يصل السعر إلى 350 دولارًا ، ويعرف أيضًا باسم سعر Switch OLED الجديد و 50 دولارًا فقط أقل من Steam Deck سعة 64 جيجا بايت. الآن ، من الصحيح أن Switch لا يمكنه دفق الكل Game Pass Kitaplığıancak biraz kurcalama ile Steam Deck gerçekten de oynayabilir, siz de oynarken (Çoğu) Steam oyunlarınızın.

G Cloud’u Twitter’da ilk gördüğümde ilgimi çekmişti. Android uygulamalarına ve Xbox Game Pass bulut akışına ayrılmış küçük bir cihaza sahip olmak iyi bir fikir olabilir. Ama sadece… 200 dolar için. Mevcut fiyatla, insanlara yeni bir telefon, mevcut telefonları için harici bir konsol veya bunun yerine bir Steam Deck satın almalarını tavsiye ederim.

READ  Xbox Game Pass Friends & Family sızıntısı, arkadaşlarınızla paylaşmak anlamına gelebilir