Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Londra Kliniği CEO'su Kate Middleton'un belge ihlaline ilişkin soruşturma hakkında konuşuyor

Londra Kliniği CEO'su Kate Middleton'un belge ihlaline ilişkin soruşturma hakkında konuşuyor

Dünya Haberleri

bozuldu

Kate Middleton'un planlı karın ameliyatı geçirdiği Birleşik Krallık hastanesinin genel müdürü, bir personelin Galler Prensesi'nin tıbbi kayıtlarını ihlal etmesi üzerine tüm “düzenleyici ve disiplin adımlarını” atacağını söyledi.

Russells Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Londra Kliniğindeki herkes hasta gizliliğine ilişkin bireysel, mesleki, etik ve yasal görevlerimizin tamamen bilincindedir” dedi.

“Bize her gün güvenen tüm hastalarımıza göstermeyi hedeflediğimiz olağanüstü özen ve takdirle büyük gurur duyuyoruz.”

Kate Middleton Ocak ayında karın ameliyatı geçirdi.
Jane Barlow/WPA Havuzu/Shutterstock
Yetkililerin potansiyel ihlali öğrenmesinin ardından hastanenin doğrudan Kensington Sarayı ile temasa geçtiği bildirildi. Zomapress.com

Hastanenin “izleme için mevcut sistemlere” sahip olduğunu söyledi. [the] Hasta Bilgi Yönetimi” ve bir ihlal durumunda “tüm uygun soruşturma, düzenleyici ve disiplin tedbirlerinin alınacağının” sözünü verdi.

Russell, “Hastalarımızdan veya meslektaşlarımızdan herhangi birinin güvenini kasıtlı olarak ihlal edecek kişilere hastanemizde yer yoktur” dedi.


Galler Prensesi Kate Middleton hakkındaki en son haberler için The Post'un canlı güncellemelerini takip edinAile fotoğrafları ve karın ameliyatı konusundaki başarısız tartışmanın ardından nerede olduğuna dair söylentiler yayılıyor.


Onun yorumları, hastane içinden birinin, Ocak ayında kaldığı süre boyunca en az bir çalışanın Middleton'un tıbbi kayıtlarına erişmeye çalıştığını iddia etmesinden birkaç gün sonra geldi.

İsmi açıklanmayan içeriden biri, Mirror'a yaptığı yorumda ihlali “kraliyet ailesinin üyelerini tedavi etme konusundaki kusursuz itibarı göz önüne alındığında, hastane için inanılmaz derecede yıkıcı” olarak nitelendirdi.

Kliniğin genel müdürü Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Londra Kliniğindeki herkes hasta gizliliğiyle ilgili bireysel, mesleki, etik ve yasal görevlerimizin tamamen bilincindedir” dedi. ayna pikseli/mega

İçeriden biri ayrıca, yetkililerin görünürdeki ihlali öğrenmesinin ardından hastanenin doğrudan Kensington Sarayı ile temasa geçtiğini iddia etti.

Konuya aşina bir kaynak Mirror'a şunları söyledi: “Tüm sağlık personeli bu iddialar karşısında tamamen şok oldu ve perişan oldu ve güvenilen bir meslektaşının bu tür bir güven ve etik ihlalinden sorumlu tutulabilmesi nedeniyle son derece incindi.”

READ  Tony Kushner, Jonathan Glazer'ın Oscar'daki konuşmasını desteklemek için konuşuyor

Middleton, tarihi tıp merkezinde kaldığı süre boyunca kendi odasında doktor ve hemşirelerin gözetimi altındaydı.

Prens William ve Kate son dönemdeki komplo teorilerinin merkezinde yer alıyor. Erişim noktası

Orada iki çocuk annesine kişiselleştirilmiş bir menü ve İnternet erişimi verildi.

Londra Kliniği aynı zamanda üroloji, jinekoloji, göğüs cerrahisi, ortopedi ve omurga prosedürleri için en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve cerrahi odalarıyla en iyi tıbbi tesislerden biridir.

NHS'nin Bakım Kalitesi Komisyonu'na (CQC) göre, hastanede yılda yaklaşık 23.000 yatan hasta ve şu anda King Charles da dahil olmak üzere 110.000 ayakta tedavi gören hasta görülüyor.

Bu gelişmekte olan bir hikaye, güncellemeleri kontrol edin.


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/20/world-news/ceo-of-london-clinic-speaks-out-on-kate-middleton-document-breach-probe/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =konum%20düğmeler

Paylaşım URL'sini kopyalayın