Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Lopez vs. Lopez NBC’de Seri Çekildi – Son Tarih

"Lopez vs. Lopez NBC'de Seri Çekildi - Son Tarih

George Lopez ve kızı Maya NBC onların evi.

Ağ, çok kameralı bir komedi yakaladı Lopez vs. Lopez dize için.

sonra gelir ızgara alındı kuantum sıçraması – Sonbaharın yalnız dramatik pilotu – geçen haftaki dizi için. Bu adım soru işaretleri bırakıyor açlıktan ölmeTek kameralı yemek komedisi modern aile Ariel Winter ve Exec, Demi Lovato tarafından üretildi.

Lopez vs. Lopezkimden geliyor Conner’lar İkili, Bruce Helford ve Debby Wolfe, işlev bozukluğu, yeniden bağlantı ve aradaki tüm acı ve neşe hakkında bir işçi sınıfı aile komedisidir.

George Lopez ve Maya Lopez, Silence Leva, Bryce Gonzalez ve Matt Shefley ile birlikte Lacey Mosley ve Kieran Deol ile sık sık rol alıyor.

Sonbaharda mı yoksa sezon ortasında mı başlayacağı konusunda henüz bir karar verilmedi.

EP üyesi Wolf tarafından yazıldı. Conner’lar, baş yapımcı ve ABC dizisi showrunner, süpervizör Helford ile birlikte. Helford, 2002’den itibaren altı sezon boyunca ABC’de yayınlanan sitcom George Lopez’in ortak yazarlığını yaptı. Wolf ve Helford, George Lopez, Michael Rothenberg ve 3 Arts’tan Katie Newman ile birlikte yapımcılık yapacak. Maya Lopez bir yapımcıdır.

Mohawk Productions, Travieso Productions, Mi Vida Loba ve 3 Arts ile Helford’dan üretiyor. Universal TV stüdyodur.

Proje, fikri bulan ve üzerinde George ve Maya Lopez ile birlikte çalışan Salvadorlu Amerikalı bir yazar olan Wolf ile ortaya çıktı. Helford, Wolfe ile Lopezes arasında bağlantı kurmasına yardımcı oldu ve projede destekleyici bir rol oynadı.

READ  Kim Kardashian Pete Davidson ile İlişki Planlamıyordu