Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles Lakers oyun pozisyonundan sendeledi ve şimdi Batı Konferansı’nda 11.

Los Angeles Lakers oyun pozisyonundan sendeledi ve şimdi Batı Konferansı'nda 11.

DALLAS – Normal sezonun ilk haftasından bu yana ilk kez Los Angeles Lakers, Salı gecesi Dallas Mavericks’e 128-110 mağlup olduktan sonra şampiyonluğun dışında kaldı.

olmadan oynamak Lebron James (sol ayak bileği burkulması) ve Anthony Davis (Sağ ayağın ortasında büküm), Lakers 37 sayı kadar geride kaldı, örneğin Luka Doncic İlk üç çeyrekte 30 üçlü-A sayısı kaydetti (34 sayı, 12 ribaund, 12 asist).

Lakers koçu Frank Vogel, “Yeterince iyi performans göstermedik ve yeterince dayanıklılık, zeka, zeka, odaklanma ve mücadele ile oynadık” dedi. “Yani, bu kabul edilemez ve genel olarak düşük performans. Antrenörler, oyuncular, herkes.”

Los Angeles şu anda Batı Konferansı’nda yedi maçla 11. sırada bulunuyor. Lakers, 31-44’te 10. San Antonio Spurs ile aynı rekora sahip, ancak Spurs eşitlik bozmanın sahibi.

Son etaba bakıldığında Lakers, kalan altı rakibine karşı 4-10 önde geçti. (Denver Nuggets’ı iki kez oynarlar.) Tottenham 5-11’e karşı 6 düşman kaldı. (San Antonio, Portland Trail Blazers’ı iki kez oynar.) Nuggets (45-31) Batı Konferansı sıralamasında 6. sırada. Blazers (27-48) 12. sırada ve yıldızları ortaya çıkacak, Damian Lillardsezonun geri kalanı için.

Vogel, hem James hem de Davis’in Perşembe gecesi Utah Jazz’da Los Angeles maçı için müsait olup olmadıklarını belirlemek için Perşembe günü yeniden değerlendirileceğini söyledi. Kaynaklar ESPN’e 16 Şubat’tan beri takımdan uzak kalan Davis’in Cuma günü New Orleans Pelicans No. 9’a karşı evine dönmeyi hedeflediğini söyledi.

Salı gününün performansı, zaten hayal kırıklığı yaratan bir sezonda Lakers için olduğu kadar zayıftı. İlk yarıda vazgeçtikleri 82 sayı, takım tarihinde bir ilk yarıda en çok izin verilen ikinci sayıydı ve 27 Şubat 1959’da Boston Celtics ilk yarıda onlara 83 sayı tuşladığında kırılan rekordan kıl payı kurtuldular. İstatistikler ve ESPN bilgileri tarafından derlenen verilere.

READ  MLB, Rays'in Wander Franco'suna yönelik sosyal medya iddialarını araştırıyor

Los Angeles’ın Salı günkü molada 26 sayı farkı artı Pazar günkü ikinci yarıda 28 önde, Lakers’ın şut dönemindeki iki yarısı üzerindeki eksi 54 puan farkını temsil ediyordu.

Vogel, oyundan çekilmenin Lakers’ın aciliyetini artırıp artırmadığı sorulduğunda, “Sıra sonuçlardır” dedi. “Sürece, çalışmaya ve bir sonraki galibiyete götürecek şeylere odaklanmalıyız. Odaklanacağımız tek yer orası.”

Russell Westbrook25 sayı, 8 ribaund ve 6 asistle oynayan ancak sahaya çıktığı 32. dakikada L.A.’nin 25 sayılık galibiyetinin bir parçası olan oyuncu, sezon özgeçmişine bir başka tartışmalı maç sonrası muhabir takasını ekledi.

Westbrook’a şimdi şampiyonluk için savaşmak zorunda kalacağı Los Angeles’taki değişiklikler sorulduğunda, “Hiçbir şey adamım. Hiçbir şey” yanıtını verdi.

Muhabirin neden hiçbir şeyin değişmediğini sormasının ardından, Westbrook röportaj masasındaki koltuğundan kalktı ve “Sence ne değişmeli?” dedi.

Muhabir cevap olarak “kazan” önerdi ve Westbrook, “Sorun değil. Kazanmak için bir cevap aldın mı? Kazanmak için bir cevap aldın mı?” diye sorarak çelişmeye devam etti.

Değişim birkaç dakika daha devam ederken, Westbrook, yönünü gösteren bir video kamera fark etti ve sesini değiştirerek, odadan çıkmadan önce muhabire yarım bir kucaklama teklif etti.

“Biz harikayız” dedi. “Bunu kaydettiğinizden emin olmalısınız.”

Lakers, takım tarihindeki All-Star aradan sonra franchise için en düşük ikinci galibiyet yüzdesi olan All-Star Break’ten bu yana 4-13 yaşında.

Lakers forveti “Az önce kıçımızı giydik. Düz” stanley johnson dedi. “Yani, ruh ya da başka bir şey, kıçımıza tekmeyi bastılar. Maçın tamamında neredeyse 30 sayıydı. Nasıl söylemek istediğinizi bilmiyorum. Bundan çok daha iyi olmalıyız.”