Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Padres, James Norwood’u Phyllis’e Takas Ediyor

Padres, James Norwood'u Phyllis'e Takas Ediyor

Feli ailesi sağ eli ele geçirdi James Norwood Padres’ten ikinci lig oyuncusuna karşı Kervin Piccardo Ve her iki tarafın açıklamalarına göre eleştiri. San Diego Norwood atama için belirlenmiş bu haftanın başlarında.

28 yaşındaki Norwood, geçen sezon kardeşlerin dinlenmesi için beş golsüz tur attı ve Cubs ile 2018’deki ilk maçına kadar uzanan toplam 27 büyük lig aksiyon turuna sahip. %18,5 ortalamanın altında bir vuruş oranı ve %13.1’lik şişirilmiş bir yürüme oranı ile de olsa 3.67 ERA aldı.

Norwood, Triple-A’da iyi bir geçmişe sahip ve üç sezonun bölümlerinde 4.05 ERA’ya ulaştı. Geçen sezon 3D’de 44 karede rakiplerinin %37,2’sini 2/3 oranında geride bıraktı ve bu kesinlikle Phils için bir miktar cazibe yarattı. Norwood ikinci lig seçeneklerinin dışında, yani ya Phils ile kamptan çıkması ya da işe tekrar atanması gerekecek. Philadelphia’nın Padres’e basit bir nakit işlemi veya feragat talebi yerine küçük bir serileştirici gönderdiği göz önüne alındığında, Norwood’un onu Philadelphia’daki açılış gününde yardım ekibine dahil etme şansı yüksek görünüyor.

Haziran 2019’da serbest işsiz olarak Phillies ailesine katılan Bronx’lu 20 yaşındaki Pichardo’ya gelince. 19 yaşında imza attıktan sonra zamanının çoğunu kısa stoplarda geçirdi ancak 2021’de üçüncü bazdan fazlasını oynadı. Picardo geçen yıl üç seviyede sadece 35 maça çıktı ve iki homer, altı çift ve iki maçla .247/.476/.466’ya ulaştı. 105 board maçında üç kez, iki top çalma ve 32’ye 28 K/BB oranı.

READ  Steelers'tan Dwayne Haskins, Güney Florida'da bir damperli kamyonun çarpması sonucu öldü