Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lou Roach, “Beş Büyük” tasarımcıların başlangıçta Zendaya’yı giydirmeyi reddettiğini söylüyor

Lou Roach, “Beş Büyük” tasarımcıların başlangıçta Zendaya’yı giydirmeyi reddettiğini söylüyor

Tasarımcı Lou Roach ortaya çıktı “Kesim Odası Zemini” Zendaya’nın, kariyerinin başında onu giydirmeyi reddetmelerinin ardından beş moda evinin kıyafetlerini henüz giymediği podcast’i.

“Büyük beşi yazardım. Saint Laurent, Chanel, Gucci, Valentino, Dior için yazardım ve hepsi ‘Hayır, gelecek yıl tekrar dene’ derlerdi. Takvimimizde çok yeşil değil,” dedi. röportaj sırasında söyledi.

“Faturalar hâlâ bende” diye devam etti. “Oraya vardığımda [the cover of] Amerikan Vogue dergisi [in 2017]Ancak daha önce bu tasarımcılardan hiçbirini giymemişti. Henüz bunu yapmadı.”

14 yaşından beri “Challengers” ve “Dune” yıldızlarına stil veren Roach, Zendaya’nın editoryal çekimlerde “Big Five”ın tasarımlarını giydiğini, ancak asla toplum içinde veya kırmızı halı görünümlerinde giymediğini açıkladı.

“Henüz Dior’u halının üzerinde giymedi. Henüz hiçbir halının üzerinde Gucci’yi giymedi; hiçbir baskıda, herhangi bir görünümde.” “Asla,” dedi Roach. “Sözleşmesi olduğu zaman halka açık yerlerde Valentino kıyafetleri giyiyordu.”

“‘Hayır dersem sonsuza kadar gider’ dediğimde bu çok uzun zamandır doğruydu” diye devam etti.

Bir yıldan fazla bir süre önce ünlü stilistliğinden emekli olduğunu duyurmasına rağmen Roach, Zendaya ile çalışmaya devam ediyor. Yakın zamanda bu yılki Met Gala’da Zendaya’ya stil verdi ve Zendaya, etkinliğin eşbaşkanlarından biri olarak görev yaptı. İlk olarak John Galliano tarafından tasarlanan özel Maison Margiela elbisesiyle gelen Zendaya, yine Galliano tarafından tasarlanan Givenchy’nin arşiv görünümüyle Met Gala halısında sürpriz bir şekilde ikinci kez göründü.

READ  Prens William, Kate Middleton'un kanser olduğunu açıklamasının ardından ilk kraliyet nişanına katıldı