Standart iPhone 15 modelini tasvir ettiği söylenen görseller bugün kullanıma sunuldu Mac söylentileri Ve Twitter’da bilgi sızdıran Unknownz21 tarafından paylaşıldıbize ‌iPhone 15‌ tasarımının tamamına ilk bakışımızı veriyor.


Resimler, Apple’ın 2012’den beri her iPhone‌ için kullandığı Lightning bağlantı noktasının yerini alan, iPhone’un altındaki USB-C bağlantı noktasını göstermektedir. Avrupa’daki geçerli şarj bağlantı noktası yasaları nedeniyle tüm “iPhone 15” serisi USB-C’ye taşınacaktır. Birlik.

‌iPhone 15‌ arayüzü de göze çarpıyor ve bu giriş seviyesi ‌iPhone 15‌ olduğu için gövdede iPhone 14’e göre çok büyük bir tasarım değişikliği yok. Söylentilere göre iPhone 14 Pro ile tanıtılan Dynamic Island Dynamic Island ve Pro Max, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus ile iki iPhone 15 Pro modelinde satışa sunulacak. Kaynağın izlenmesini zorlaştırdığından, görüntüleri paylaşan orijinal kaynağın talep ettiği şekilde, yayınlanan görüntülerin daha düşük kalitede olacak şekilde düzenlendiğini unutmayın. Fotoğraflardaki cihaz, Apple’ın D37 olarak adlandırdığı daha eski bir iPhone 15‌ ve tasarımda değişiklik olması pek olası olmasa da bir olasılık.

Bu ayın başlarında Unknownz21, iPhone 15 Pro kasasının bir fotoğrafını paylaştı, ancak bu fotoğraf USB-C bağlantı noktasıyla sınırlıydı. Ancak bu görüntü, Apple’ın “iPhone 15 Pro” serisinde yaptığı daha derin eğriler gibi bazı tasarım değişiklikleri hakkında ayrıntılar sağlıyordu. Bu değişikliklerin ‌iPhone 15‌’te olması beklenmiyor. iPhone‌ 14 modelinin tasarımına ek olarak A16 çip, Wi-Fi 6 ve Qualcomm X70 modem ile donatılacak.

‌iPhone 15‌’den görmeyi bekleyebileceğimiz daha fazla özellik için, iPhone 15’e adanmış bir özetimiz var.