Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Margot Robbie’nin Barbie performansı podcast’ten ilham aldı

Margot Robbie’nin Barbie performansı podcast’ten ilham aldı

Greta Gerwig’de BarbieMargot Robbie Barbie’yi oynuyor. Kate McKinnon ayrıca Barbie (teknik olarak garip Barbie), Issa Rae (Başkan Barbie), Hari Neff (Doktor Barbie), Alexandra Shipp (Barbie yazarı), Emma Mackie (Barbie fizikçisi), Sharon Rooney (avukat Barbie) ve Dua Lipa (Deniz Kızı Barbie), Nicola Coughlan (Diplomat Barbie), Anna Cruz Cain (Yargıç Barbie), Rito Arya (Gazeteci Barbie), vb. Bu kadar çok Barbie (ve Ken) var ama onları birbirine bağlayan bir şey var, ayrıca hepsine Barbie deniyor: Robbie’nin dediği gibi, Barbie Enerjileri var. moda dergisi.

“Gal Gadot, Barbie’nin enerjisini temsil ediyor” diye açıkladı. “Çünkü Gal Gadot inanılmayacak kadar güzel ama ondan bu kadar güzel olduğu için nefret etmiyorsun çünkü o o kadar dürüst, o kadar tatlı ki neredeyse kalitesiz. Aptal olmadan hemen önce olmak gibi.”

Ruby ayrıca podcast’te Barbie oynamasına yardımcı olduğunu da açıkladı.

“Greta, tüm karakter yolculuğunu gözden geçirmem gerekiyor gibiydim. Ve Greta, Oh, senin için gerçekten iyi bir podcast’im var gibiydi.” Gerwig Robbie, bir bölüm gönderdi Bu Amerikan Hayatı, meditasyon yapmayan bir kadın hakkında. “Kafanın içinde her zaman nasıl bir ses olduğunu biliyor musun?” Robbie diyor. “Bu kadının kafasında o ses yok.”

Robbie bununla Oscar kazanmasaydı BarbieÇünkü Gerwig ona bir bölüm göndermeliydi… Doughboys yerine.

Kafamdaki ses bana diyor ki Barbie 21 Temmuz’da çıkıyor. Ayrıca bir CVS reçetesi almam gerekiyor, ancak çoğunlukla Barbie bir şey.

(aracılığıyla moda dergisi)

READ  Platin Jübile: Kraliçe II. Elizabeth için Son Bir Parti ve İngilizlerin İhtiyacı Olan Parti