Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mariners olarak Mets-Padres 1’i canlı izleyin, Phillies intikamla Ekim’e geri döndü

Mariners olarak Mets-Padres 1'i canlı izleyin, Phillies intikamla Ekim'e geri döndü

2022 MLB sezonu, önümüzdeki ay bir şampiyon belirleyecek 12 takımlı sezon sonrası sınıfı olan cesur yeni bir dünyaya ilerliyor. Ve hızlı olacak. bu Yeni Best of Three Wild Card serisi Cuma günü başlıyor En geç Pazar günü belirlenecek. Yüksek bahisli beyzbol patlaması, ilerleme hakkı için sekiz takımı – Guardians-Rays, Cardinals-Phillies, Blue Jays-Mariners ve Mets-Padres – karşı karşıya getiriyor.

Bir sonraki turda karşılaşacakları adaylar tanıdık – Los Angeles DodgersVe Houston AstrosVe atlanta cesurlar Ve New York Yankee’leri Üst tohumu tutun. Ama elbette, bu rakiplerden bazılarının mevcut küresel beyzbol sistemini yıkma planları var.

İlk olarak, bu hafta sonu geçmeleri gerekiyor. İşte Cuma gününün programı nasıl görünüyor ve nerede izleniyor.

Oyun 1: Tampa Körfezi Işınları içinde Cleveland Muhafızları – 12:07, ESPN

Oyun 1: Philadelphia Phyllis içinde Louis Kardinalleri 14:07, ABC

Oyun 1: Seattle Denizciler içinde Toronto Mavi Alakargalar – 16:07, ESPN

Oyun 1: San Diego Padres içinde New York Mets – 20:07, ESPN

[Here’s the full TV schedule for the MLB postseason]

Yahoo Sports’ta tüm maçları canlı güncellemeler ve analizler ile buradan takip edebilirsiniz.

Luis Castillo bir as gibi oynarken, denizciler Blue Jays’in üzerine atlıyor

Denizciler sezon sonrasına hoş geldiniz diyecekler, çok teşekkür ederim. Ekim ayında 21 yıllık bir kuraklığı sona erdiren kulüp, en üst sıradaki ev sahibi Blue Jays’e karşı bocaladı. neden olmuş Cal Rallisiİki parçalı Homer, ilk yarının zirvesine üç tur attı ve ardından topu Luis Castillo’ya verdi.

Bunun çok fazla olduğu ortaya çıktı.

Kazanılan dinamik as Cincinnati Kırmızıları Ticari teslim süresinin zirvesinde, yıldız Blue Jays dizisi sarsıldı. Beş vuruş yaptı, sadece altı vuruşa izin verdi ve tamamen kontrolde hissetti. Son derece güçlü Andres Muñoz, Seattle’a 2001 ALCS’nin Üçüncü Maçından bu yana ilk sezon sonrası galibiyetini vermek için son beş Finali geçti.

READ  Bir Florida şerifi, Ryan Mallett'in boğulmasının çığ sonucu olmadığını söyledi

Blue Jays Ice’ı yendikten sonra Alek ManohDenizciler, Astros’a karşı ALDS’ye geçme şansı ile 2. Oyuna geçecekler. Cumartesi günkü maç Mariners oyuncusu Robbie Ray’i eski kulübüne karşı getirecek ve Kevin Gussmanacemi onun yerini almak için bu kış neredeyse aynı sözleşme imzaladı.

Phillies, Kardinalleri devirmek için dokuzuncu sırada 6 maç için patladı

St. Louis’deki dokuzuncu tura girerken, çaylak Cardinals’in sezon sonrası ilk büyük anı, ilk oyundaki atıcı düellosunda belirleyici darbe olacak gibi görünüyordu. Sonunda, 10 Phillies vuruldu, Kardinaller kaynaştı ve 11. Yıldaki oyuncu Jean Segura içindeki kahraman mıydı onun için İlk sezon sonu maçı.

Yazar Phillies’den sonra Zach Wheeler (6 1/3 isteka) ve başlangıç ​​Kardinalleri Jose Quintana (5 1/3 isteka) amaçsız çıkışlar yaptı ve bu, Bullpins Savaşı’na dönüştü. Phillies başlangıçta pes etti ve iki ayaklı ve yaralı Homer’ın çırak Juan Yepez’i çimdiklemesine izin verdi. Ama kardinaller tam olarak verdi. Beş kat kurtarmak için, St. Louis sırdaşı Ryan Heelsley dokuzuncu sıradaki liderliğini kaybetti. Dışarıda sadece üç tane var, iki kere yürüdü ve daldı Alec Patlaması Koşarken güç için vahşi bir 101 mil hızlı top ile. Kardinaller onu yukarı çektiğinde, görünüşe göre elinin yaralanmasından endişelendiler – son yolculuğunu parmakları sıkışarak bırakarak – getirdiler. André Balant. Sağ elini kullanan çaylak biraz mantıklı geldi, sahada çok sayıda oyuncu var ve kardinal çifte oyuna umutsuzca ihtiyaç duyuyordu. Ama işe yaramadı.

Segura solo sağ taraftan vurdu, iki gol attı ve Velez’i öne geçirdi. Sonra kapılar açıldı. İki Dünya daha fazla koşu üretti ve Kyle SchwarberKurban sineği durumu 6-2 yaptı. MLB.com’dan Sarah Lange’ye göre Phillies, sezon sonrası tarihinde dokuzuncu maçta 6’dan fazla gol atan ilk takım oldu.

READ  Olin Kreutz, bir iş arkadaşına fiziksel olarak saldırdığı için bir Chicago spor medya kuruluşu tarafından kovuldu.

Kısa süre önce Bullpen’e dönüşen Zach Eflin, bir geri dönüşe izin verdi, ancak kilitledi, 6-3.

Son olarak, oyundaki – ve belki de sonunda serideki – fark, Wheeler’ın yönetici Rob Thompson’dan aldığı ekstra güvende yatıyor olabilir. İnce uzantısı nedeniyle, en iyi kardinal sakinleri bunu tam olarak başaramadı ve şimdi Do or Die 2’ye doğru ciddi ciddi soruları olacak.

Shane Pepper ve Jose Ramirez, 1. Oyunda Muhafızların ışınları bastırmasına yardım ediyor

sözleşme nedir? Shane Pepper ve Homer’ın Jose Ramirez’den gelen iki raundluk koşusunun modası geçmiş bir as performansının ardında, Guardian, Rays’i yıldırım hızında bir maça çıkardı: 1 Bieber 7 2/3 koşu yaptı ve Jose Seri’nin uzun topunda sadece bir koşuya izin verdi ve yazı yazdı. sekiz kapalı.

Rays yazarı Shane McClanahan, Bieber kadar iyiydi, ancak Cleveland’ı Homer Siri’den hemen sonra tekrar zirveye taşıyan bir Ramírez patlamasına izin verdi. Oradan Bieber kapattı. Cleveland kaptanı Terry Francona, son dört maçta dokunulmaz Emmanuel Clase oldu. Son olarak, oyun 2 saat 20 dakikadan daha kısa bir sürede gerçekleştirildi.

Cleveland, Cumartesi günü yeni joker formatında bir eleme fırsatıyla İkinci Oyuna girecek. Genç eğri topu sanatçısı Triston Mackenzie’yi Tommy John ameliyatından yeni dönen bir as olan Rays Tyler Glasno’ya karşı tepeye gönderirler.

Sezon sonrası başlarken ana hikaye olaylarını takip etmeniz mi gerekiyor? Seni korudum.