Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Max Scherzer, Mets’in Padres’e karşı korkunç playoff’ta dört ev koşusuna izin veriyor: ‘En düşüklerden biri’

Max Scherzer, Mets'in Padres'e karşı korkunç playoff'ta dört ev koşusuna izin veriyor: 'En düşüklerden biri'
USATSI

New York Mets Ice Max Scherzer, Cuma gecesi, karşısında hayal kırıklığı yaratan bir başlangıcın sonunda tepeden yuhaladı. San Diego Padres Ulusal Lig Wild Card Serisinin 1. Oyununda. Scherzer’in son serisi, 4 2/3 istekada yedi vuruşta (dördü ev sahibi olmak üzere) yedi koşuyu teslim ettiğini gördü. Mets’le çıktı, yedi maç geride Nihai kayıp 7-1.

“Beyzbol sizi iniş ve çıkışlara götürebilir” Scherzer maçtan sonra gazetecilere verdiği demeçte. “Bu en düşüklerden biri.”

38 yaşındaki Scherzer, Cuma günü açılış maçında oynadığı önceki 26 maçın hiçbirinde yedi koşuya asla izin vermedi. Aslında, en çok vazgeçtiği şey, 2011 MLS’nin feci galibiyet serisinde gelen altı koşuydu. Teksas korucuları üyesi olarak Detroit Kaplanları. Scherzer ayrıca daha önce bir sezon sonrası maçında evinde iki defadan fazla üretmedi.

Özellikle, Scherzer bir eğim yaralanması nedeniyle Eylül ayında zaman kaybetti. Son günlerde sağlığı sorgulandı, Athletic’ten Ken Rosenthal, sakatlığının ardından nasıl başa çıkmaya devam ettiğini yazarken.

Scherzer, Rosenthal’a “Topu atarken değil, turlar arasında mücadele ediyorsunuz” dedi. “Yorgunluğun nereden geldiğine dikkat ederek ateşini olduğun yerde alırsın. Ben de aynı oranda yorulursam, kollarım yorulursa yanım yorulur… Neyse atıyoruz. ‘Üçüncü sıradayım ve hala gidiyorum Ve (yalnız taraf) gazlandı, o zaman başımın belada olduğunu biliyorum.”

Suçu slasher’da, gece ya da bunun bir kombinasyonunda suçlayın, ancak Scherzer’in saha özellikleri Cuma gecesi mevsimsel standartlarına kıyasla farklıydı. Hızlı toptaki hızı aşağı yukarı aynıydı, ancak sahalarının her biri normalden çok daha düşük bir dönüş derecesine sahipti. Statcast’e göre.

Tabii ki, hız veya dönüşten daha önemli olan sonuçlardır. Maalesef Scherzer ve Mets için Cuma gecesi işi bitirmedi.