Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mario Kart benzeri Disney Speedstorm Nisan’da erken erişime açılıyor

Disney Hız FırtınasıMickey Mouse, Donald Duck ve Mike Wazowski gibi sevilen Disney ve Pixar karakterlerinin yer aldığı yüksek oktanlı ama karikatürize yarış oyunu erken bir çıkış tarihine sahip. Oyunun ek içerik paketlerinden birini ön sipariş verenler bunu yapabilecekler. Oynar Disney Hız Fırtınası 18 Nisan’da.

Disney Hız FırtınasıErken erişim lansmanı tüm platformlardaki oyuncular için kullanılabilir: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X. hayat simülasyonu Disney Dreamlight Vadisi.

sırasında Disney Hız Fırtınası Oynaması ücretsiz bir oyun olan Gameloft, ek yarışçıların ve diğer oyun içi öğelerin kilidini açan Standard, Deluxe ve Ultimate olmak üzere üç Founder Pack satar. Üç paket arasındaki fark, kilidini açtıkları oynanabilir karakterlerdir. Standart sürüm size Mickey Mouse ve Donald Duck verecek; Lüks sürüm size Mickey ve Donald’ın yanı sıra Mulan’ı verecek; Ve son sürüm, bu üçünün yanı sıra Herkül ve Kaptan Jack Sparrow’un kilidini açacak. Ön sipariş, ayrıca ona şık siyah ve krom bir kıyafet ve uyumlu bir araba sağlayan Donald Duck Early Bird Yarış Kıyafeti’ni de kazandıracak.

Erken erişim çıkış tarihinin yanında yayınlanan fragman, çizgi film yarışçısının neredeyse komik ciddiyetini sergiledi – fragman, sadece Disney karakterleri olarak oynadığımızda yoğun bir yarış oyunu gibi hissettiriyor. Bununla birlikte, oyunun karakter modellerinin çoğu harika görünüyor ve ben onun yarışçı kostümü içindeki Mulan’a biraz takıntılıyım.

Devamını oku

READ  Artık piyasaya sürülen tüm Super Nintendo kılavuzlarını okuyabilirsiniz.