Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Marvel ve Tomb Raider Games Fiyatları Büyük Bir İndirim Sırasında 0,70 Dolara Düştü

Marvel ve Tomb Raider Games Fiyatları Büyük Bir İndirim Sırasında 0,70 Dolara Düştü

Bu hafta sonu PlayStation, Xbox ve PC platformlarına (Steam aracılığıyla) yayılan sürpriz bir indirim var ve yapmakta olduğunuz Tomb Raider veya Marvel oyununuz varsa, onu ve daha fazlasını kapabilirsiniz. son derece düşük fiyatlarla. Satış, bu avantajların yanı sıra Deus Ex oyunları gibi diğer birçok oyunu içerir ve aşağıdaki gibi başlıkları içerir: Marvel’in Yenilmezleri, Marvel’in Galaksinin KoruyucularıVe Tomb Raider’ın Gölgesi Daha pahalı oyun sürümlerine ek olarak.

Sahip olabilecekler için Square Enix haberleri kaçırdımKısa süre önce Crystal Dynamics, Eidos-Montreal ve Square Enix Montreal gibi batı stüdyolarını sattı. Embracer Group tarafından ve canlı hizmet dahil olmak üzere üzerinde çalıştıkları oyunlar tarafından satın alındı. harika intikamcılar bu oyun Hala yeni içerik alıyor. Şimdi bu bir dosya olduğuna göre Edinme tamamlandıSquare Enix, Marvel serisi ve Tomb Raider’dakiler gibi kalan oyun envanterini boşaltmak istiyor gibi görünüyor.

Hal böyle olunca bu oyunlar şu anda gerçekten ucuz. Mesela 1 doların altı ucuz. Klasik Tomb Raider oyunları Gibi Tomb Raider: Yeraltı Ve Tomb Raider: Karanlığın Meleği Şu anda insanların kabul etmediği bir dolardan az, ama sen bile alabilirsin Tomb Raider grubu Steam’de 20.20$, normal fiyatı ise 201.99$.

Aynı tür fırsatlar, Marvel oyunlarına bakıldığında da bulunabilir. Ne yazık ki oyuna henüz sahip olmayanlar için, görünüşe göre ikisi de Marvel’in Galaksinin Koruyucuları’nın kopyaları Hangi platformu veya oyun sürümünü seçerseniz seçin, tek seçeneğin beklemeye alınması olduğunu görmek için zaten sabitlendi. Marvel’s Avengers hala stokta Aradığınız platforma ve sürüme bağlı olarak ve eğer bir koleksiyoncuysanız, oyunla pek ilgilenmeyebilir, ancak beraberinde gelen koleksiyonları sevebilirsiniz. Büyük Dünya SürümüBu da satılık. Genellikle 149,99 dolara mal oluyor ve 15 dolara satılıyor.

READ  Tony Hawk, Pro Skater 3 + 4 Remake'in Activision tarafından öldürüldüğünü söyledi

Diğerlerinin de öğrendiği gibi, bu satın alımların bazıları oyunların fiziksel sürümleri içindir, bu da Square Enix’in ilk fiyatlar son derece düşük olsa bile size nakliye masrafları getirebileceği anlamına gelir. Muhtemelen bu yüzden hemen hemen tüm Steam satın alımları kaldırılmıştır, ancak bir anlaşma arayanlar, kalanları görmek için yukarıdaki bağlantılara göz atabilirler.