Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matt Cardona, Impact Wrestling’in adının TNA olarak değiştirilmesiyle ilgili düşüncelerini açıkladı

Matt Cardona, Impact Wrestling’in adının TNA olarak değiştirilmesiyle ilgili düşüncelerini açıkladı

Impact Wrestling’in Bound for Glory etkinliğinde, şirketin Ocak 2024’te orijinal adı TNA Wrestling’e geri döneceği ve Hard to Kill etkinliğinde dönüşüme bir kez daha başlayacağı resmi olarak açıklandı. Bu, hayatı boyunca pek çok isimle anılan şirketin geçmişini pekiştirmek için yönetim tarafından alınan bir karardı ve kesinlikle güreş dünyasını konuşturdu.

Bazı hayranlar ve eleştirmenler eski isme dönme kararını sorgularken, Matt Cardona karşıt bir görüş paylaşarak duyuruyu desteklerken aynı zamanda şirketin gittiği yöne övgüde bulundu.

Cardona, “TNA’in profesyonel güreşi izlemesi gerekecek” dedi. X, eski adıyla Twitter. “@IMPACTWRESTLING’in harika bir televizyonu ve çok daha iyi bir soyunma odası var.”

Cardona aslında Bound for Glory etkinliğinin bir parçasıydı ve burada Call Your Shot eldiveni maçına katıldı. Eski WWE yıldızının şirketle resmi bir sözleşmesi bulunmuyor ancak WWE sonrası yıllarında onlarla çalışarak çok zaman harcadı, bu yüzden bir araya getirdikleri soyunma odası hakkında bu kadar fikir sahibi oldu. Ancak eski Impact Dijital Medya Şampiyonunun, gelecek yıl yeni marka piyasaya sürüldüğünde bu olayların bir parçası olup olmayacağını henüz bilmiyoruz.

Şirket, TNA adını 2004’ten Impact Wrestling olarak yeniden markalaşmaya başladığı 2017’ye kadar kullandı, ancak promosyon, yaklaşan değişiklikten heyecan duyan hayranlar için satın alınabilecek TNA markalı tişörtlerle yeni adı şimdiden zorluyor.

READ  İki düzineden fazla Taylor Swift hayranı Ticketmaster'a dava açıyor