Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

23 Ekim 2023 haftalık tarot kartı falı

23 Ekim 2023 haftalık tarot kartı falı

Tarot kartı okumasından en iyi şekilde yararlanmak için Üç Kart ile Celtic Crossed Kartlar arasındaki farkı bilmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey: Güneş burcunuz! Yaptığım şey şu: Tarot destemi karıştırıyorum ve kartları Koç’tan Balık’a kadar sırayla çekiyorum, artı herkes için bir genel kart çekiyorum, böylece kişiliğiniz hakkında özel tavsiyeler alabilirsiniz. Hadi gidelim!

Herkes için ortak kart: Pentacles Kralı

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Sen hayatta kalanlardansın. sen buradasın; Yaptım; Pek çok şeyin üstesinden geldim. Hayat bir sürat koşusu değil, bir dayanıklılık maratonudur. Pentacles Kralı bu gerçeklerin bir hatırlatıcısıdır. Sizden temponuzu ayarlamanızı, yavaş ve istikrarlı ilerlemenizi ve büyük nesneleri ısırık büyüklüğünde parçalara ayırmanızı ister. Bu hafta gerçekçi beklentiler, stratejiler ve zaman çizelgeleri oluşturun. Zamanınızın ve enerjinizin efendisi olun. Kendinize iyi davranırsanız, pragmatik davranırsanız ve çok çalışırsanız elde edebileceğiniz tek şey ödüller, güvenlik, tanınma ve ilerlemedir.

Koç: Kupa Yedilisi

7 bardak

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Hayal kurmak önemsiz bir şey değil. Onlar görmezden gelinmek ya da bir kenara itilmek için orada değiller. Onlar Biz Dünyanızda neler olabileceğine dair kişisel bir plan. Hayal kurmak sizi motive eder, ilham verir ve heyecanlandırır; bu yüzden bundan iyi yararlanın. Kupa Yedilisi, hayal ettiğiniz şeye dikkat etmeniz ve bunu kağıda yazmanız için bir teşviktir. ı aramak. Onu hayata geçirmenin yollarına bakın. Hayal gücünüzü kullanın ve IRL’yi göstermek için bir plan yapın. Neden? Bunu neden aklında oynatıyorsun? Harekete geç.

Boğa: Kupa Sekizlisi

8 bardak

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

İnatçılığınız ve dogmatik kontrol ve “haklı” olma iştahınız bazen sizi rahatsız edebilir Boğa. Popülerliğinizi düşürmek ve size Kupa Sekizlisi’nin “yenilgiyi kabul edin” dediğini söylemek için buradayım. Hiçbir zaman işe yaramayacak bir şey üzerinde ısrar ediyorsunuz ve sadece değerli zamanınızı ve enerjinizi boşa harcıyorsunuz. Bırakın şunu. Fiili bırakın. Bahaneler üretmeyi kes. Onu olduğu gibi görün ve başka bir şeye doğru ilerleyin. O ağır ağırlığı bıraktığınız sürece çok hızlı bir şekilde daha iyisini yapabilirsiniz.

READ  Trevor Noah, daha fazla stand up yapmak istediğini söyleyerek The Daily Show'dan ayrılıyor | Trevor Nuh

İkizler: Asaların Dörtlüsü

4 adet değnek

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Devam et İkizler. Bir sonraki seviyeye ulaşmanın zamanı geldi. Değnek Dörtlüsü bir promosyon kartıdır. Yeteneklerinize inancınız varsa, bu, harika şeylerin geleceğinin bir vaadi. Bu hafta hayalinizdeki işin, fırsatın, seyahatin, kursun veya ödevin peşinden gidin. Konfor alanınızın dışına çıkın çünkü burası büyümenin ve ödülün bulunabileceği yerdir. Seyahat veya yer değişikliği belirtiliyorsa bunu yapın; bu kart her ikisi için de büyük bir alamettir!

Yengeç: İmparator

imparatorluk

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Hırslı, güçlü ve korkutucu İmparator bu hafta güçlü duygular getiriyor. İnsanlar genellikle bir şeye (veya birine) yatırım yaptığınızda ne kadar kararlı ve durdurulamaz olduğunuzu hafife alırlar. Onlara neye sahip olduğunu göstermenin zamanı geldi Yengeç. Hedefinizi belirleyin, bir plan yapın, nefes alın ve sonra ne olursa olsun onun peşinden gidin. Bu, kendi gündeminizle ilerlemeniz gereken haftanız. Kendi hedeflerinizin ve hayallerinizin peşinden gidin. Kimse bunu senin için yapmayacak, bu yüzden önce kendine yardım et. her şey mümkün.

Aslan: Asılan Adam

Bir adam asıldı

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Aynı şeyi yapmaya devam ederseniz aynı sonuçları almaya devam edersiniz. Asılan Adam bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini gösteriyor. At gözlüklerini çıkar. Duruma (takılıp kaldığınızı hissettiğiniz duruma) başka bir kişinin bakış açısından veya perspektifinden bakın. Kafandan çıkman gerek! İkinci (veya üçüncü) bir görüş alın, olaylara her açıdan bakın ve sonunda bu çöküşten kurtulacaksınız. Yaptığınız işi durdurun ve yeniden kalibre edin.

Başak: Dokuzlu Tılsım

9 beş köşeli yıldız

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Tutarlı bir çaba göstererek gerçekten mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazlasını başarabilirsiniz Başak. Siz en yetenekli, pratik ve iddialı işaretlerden birisiniz. Dokuzlu Tılsım, sağlığınız, servetiniz, işiniz veya evinizle ilgili uzun vadeli bir hedef doğrultusunda çalışmanızı istiyor. Bu bir gelişmedir, bir yükseltmedir, arzu uyandıran bir idealdir. Zaman, çaba ve özel uygulama ile ortaya çıkabilir. Bu işi yapanlara değerli ödüller gelir. Burada başlar ve gelecekte ödüller getirir.

READ  Prens Harry İngiltere tabloid davasında ifade veriyor: canlı güncellemeler

Terazi: İki Kılıç

2 adet kılıç

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Kılıç İkilisi, gelen kutunuzda acil ve kararlı eylem gerektiren gecikmiş işleri gösterir. Burada patronun olduğumu hissediyorum! Bahane üretmeyin, gerekli işlerden kaçmayın veya karar vermeyi ertelemeyin. zaman geldi! Burada korkacak hiçbir şey yok Terazi. Herşeyin birikmesine izin vererek sadece kendine zarar veriyorsun. Bir zaman dilimi ayırın ve yapılacaklar listeniz üzerinde özenle ve kararlı bir şekilde çalışın. Rahatlama somut olacak!

Akrep: Kupa Onlusu

10 bardak

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Aşkta Akreplerin yoğun, duygusal, belki biraz kıskanç/takıntılı (bu kısmı vurgulayacağız) ve çok cinsel oldukları bilinir. Akrep romanları cesareti zayıf olanlara veya ara sıra ortaya çıkan belirsiz durumlara uygun değildir. Peki, bu hafta aradığınızı bulabilirsiniz! Kupa Onlusu, kartlarda her zaman mutlu bir aşk ilişkisini, belki de çekici bir su burcuyla (Balık, Akrep veya Yengeç) gösterir. Oyun oynamayın veya utangaç davranmayın. Onlara nasıl hissettiğinizi anlatın ve anlayış, hayranlık ve arzunun heyecanından keyif alın.

Yay: Pentagram Sayfası

Pentagram sayfası

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Dünyayı öğrenmeyi, diğer kültürleri anlamayı, tarihi ve siyaseti çözmeyi, büyüyü araştırmayı ve büyüleyici insanlar ve onların başarıları hakkında okumayı seviyor. Yukarıdakilerin hepsini bu hafta yapın Yay, çünkü Beş köşeli yıldızın Sayfası Tarot Öğrencisidir, bu da eğitim aşamanızı iyi bir şekilde değerlendireceğinizi gösterir. Dersler, podcast’ler, kitaplar, görüşler, tartışmalar ve tartışmalar aracılığıyla aydınlanmayı bulun. Düşüncelerinizi genişletin, teorilerinizi test edin ve yeni fikirler yayınlayın. Ne düşündüğünü söyle. Bu hafta her şey zihninizle ilgili.

Oğlak: Asaların İkilisi

2 değnek

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Oğlak burcunda çok şey var ve bu hafta önceliklerinizi basitleştirmek en iyisi olabilir. Aksi halde çabalarınızı baltalayacak bir belirsizlik durumuna düşebilirsiniz. Değnek İkilisi, birçok yeni şeye başladığınızı ancak bunların hepsinin herhangi bir sonuca yol açmadığını veya muhtemelen öyle olacağını gösterir. Artık onlardan kurtulun. Kök salmamış sürgünleri çıkarın ve büyüyen ve gelişenlere odaklanın. Başarı daha fazla başarıya yol açar. Nerede kazanacağınıza odaklanın.

READ  Joe Gatto "Uygulanamaz Joker" videoda kadınları kürk karşıtı aktivistten koruyor

Kova: Yedi Köşeli Yıldız

7 beş köşeli yıldız

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Sonbahar, salıvermek, bir şeyleri salıvermek ve salıvermekle ilgilidir; buna bir nedenle “sonbahar” diyorlar. Bu hafta tamamen aktiviteyi ve kaosu ortadan kaldırmak, sizi kışa hazırlamak, böylece yeniden ayarlayabilmeniz, gençleşebilmeniz ve bahara yeni fikirler ve planlarla başlayabilmeniz ile ilgili. Bu hafta Kova burcu, bu sürece Yedili Tılsım’ın yenilenmesiyle başlayın. Şu anda yaptığınız her şey 2024’e kadar sürmeyecek. Nelerden vazgeçmeniz gerektiğini belirlemeye başlayın. Bir döngü halinde gelen ve çok daha uzun sürmeyebilecek şeylere dikkat edin. Serbest bırakılacak şeylerin bir listesini yapın.

Balık: Kupa Dokuzlusu

9 bardak

Margie Ricciotto + Ryder-Beyaz

Bu hafta kalbinizi ve ruhunuzu en tutkulu arzularınıza veya hayallerinize koyun Balık, çünkü hayaller gerçekleşebilir! Kupa Dokuzlusu’nu dilediğin zaman evren seni duyar ve sana yardım eder. Bunu görmek için biraz odaklanma, inanç ve çaba yeterli! Doğrudan bir hareketle veya hareketle topu yuvarlayın ve hayal gücünüzü ortaya koymanıza yardımcı olacak iyi şansların ve yolunuza çıkacak yeni fırsatların tadını çıkarın. Burada her şey mümkün. Kendinize ve hayallerinize inanın.

Fotoğraf: Kerry Ward