Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matthew Morrison, Fox’s So You Think You Can Dance’de jüri üyesi oldu – Son Tarih

Matthew Morrison, Fox's So You Think You Can Dance'de jüri üyesi oldu - Son Tarih

kısa süreliydi Tilki‘s Eğer dans edebileceğini düşünüyorsan için Matthew Morrison. bu neşeli şap kimdi Nisan ayında açıklandı JoJo Siwa ile hit dans yarışması serisinde yeni bir yargıç olarak, prodüksiyon protokollerini takip etmedikten sonra gösteriden ayrılıyor. Bu haber, 17. sezon galasından bir hafta sonra geliyor.

“Yargıç olma şansı elde etmek Eğer dans edebileceğini düşünüyorsan Benim için inanılmaz bir onurdu. Morrison, Deadline’a yaptığı açıklamada, “Bu nedenle, gösteriden ayrıldığımı bildirdiğim için çok üzgünüm.” Dedi. “Gösteri için test turlarını çektikten ve 12 finalistin seçimini tamamladıktan sonra, yarışmayı adil bir şekilde değerlendirmeme engel olan yarışma prodüksiyon protokollerini takip etmedim. İlgili herkesten yeterince özür dileyemem ve hepinizle birlikte izleyeceklerim için. biliyorum, şimdiye kadarki en iyi sezonlardan biri olacak” .

Kaynaklar Deadline’a, panelin başkanı Siwa ve Stephen “tWitch”e katılacak yeni bir yargıç, 15 Haziran’da başlayacak bir sonraki yarışma bölümleri için yakında açıklanacak. Morrison, önceden kaydedilmiş toplam dört bölümde görünür.

Cat Deeley, 18 ila 30 yaşları arasındaki yetenekli dansçıların yeteneklerini çağdaş, tap, hip-hop, balo salonu, animasyon ve koparma dahil olmak üzere farklı dans tarzlarında sergilediği uzun soluklu dizinin sunucusu olarak hizmet veriyor.

Dizi, Industrial Media’nın 19 Entertainment ve MRC tarafından üretiliyor. Rosie Sychik sunucu olarak görev yapıyor ve ortak yapımcı Lythgoe, Jeff Thacker, Eli Holzman ve Aaron Saidman ile birlikte yapımın ortak yapımcılığını yapacak.

bize haftalık Morrison’ın çıkışını ilk bildiren o oldu.

READ  26 Mayıs 2022 Perşembe günü en iyi burçlara sahip üç burç